НБУ НБУ

В НБУ прокоментували інформацію щодо виготовлення тисячогривневої банкноти

  У Нацбанку зазначили, що відомство завчасно інформує про прийняте Правлінням НБУ рішення стосовно введення в обіг банкнот нових зразків

  У відповідь на запит журналістів 5.UA прес-служба НБУ прокоментувала поширену у ЗМІ інформацію щодо виготовлення банкноти номіналом в одну тисячу гривень.

  Так, у повідомленні зазначається, що Національний банк України постійно працює над питаннями оптимізації номінального ряду банкнот, уважно вивчає потреби суспільства та економіки щодо достатності тих чи інших грошових знаків. Це питання залежить від багатьох чинників, таких як розмір грошових доходів населення, рівень споживчих цін, ступінь використання в обігу наявної банкноти найвищого номіналу, рівень розвитку безготівкових розрахунків тощо.

  Проте, у коментарі прес-служба відомства не підтверджує факт виготовлення такої банкноти, але і не заперечує.

  "Інформація про банкноти України нових зразків до офіційного повідомлення Національного банку України про них є державною таємницею. Тож лише після рішення Правління Національного банку України про введення в обіг банкнот України нових зразків, Національний банк відповідно до законодавства офіційно повідомлятиме про це".

  Варто також зазначити, що у прес-службі наголосили про те, що Національний банк України завжди завчасно інформує про прийняте Правлінням НБУ рішення стосовно введення в обіг банкнот нових зразків та публічно презентує громадськості їх дизайн і систему захисту.

  Як повідомляв 5.UA, у ЗМІ з'явилася  інформація про те, що НБУ надрукував найбільшу з представлених українських банкнот номіналом в одну тисячу гривень.

  Попередній матеріал
  Підвищення тарифів "Укрзалізниці" загрожує звільненням тисяч людей - ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Перепрошивали" ТБ на пропагандистські канали РФ: СБУ викрила схему "хитру схему"
  Loading...

  Нацбанк пом'якшив низку обмежень на валютному ринку

  У НБУ повідомили, як виконуватимуть указ Президента про заборону інформресурсів РФ

  НБУ назвав проблемні банки України – список