Кібератака
Кібератака radiosvoboda.org

Експерт про заборону російських сервісів: 1С сприяє витоку інформації про економіку України

До системи безпеки України так само входить й економічна безпека

Ймовірно, програма 1С сприяє витоку інформації про економічний стан в Україні. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" розповів військовий експерт Інституту євроатлантичного співробітництва Ігор Козій.

"Не треба забувати, що до системи безпеки відноситься й економічна безпека. Якби ми не ставилися сьогодні до програми 1С, вона однозначно є продуктом, який може не сприяти фактично закриттю інформації, скоріше за все, він сприяє витоку інформації про економічний стан у державі. Тут треба це розуміти", – сказав він.

Експерт додав: "Він (санкційний список – 5.UA) поки що обмежений для певних установ одним роком, для більш потужних установ – трьома роками. Різного роду обмеження, починаючи із заборони вивозу активів, включаючи обмеження, що стосуються торговельної діяльності і тому подібне".

Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндексу. Варто зазначити, що механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті, а саме Yandex, соціальних мереж "ВКонтакте" та "Одноклассники", й заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено відпрацювати Кабінету міністрів України та Службі безпеки за участі Національного банку України.

Попередній матеріал
ВР запровадила штраф за використання "георгіївської стрічки"
Наступний матеріал
Брифінг секретаря РНБО Олександра Турчинова – відео
Loading...

Експерт назвав можливу причину заборони 1С та альтернативу програмі

Пошук, таксі, "Кинопоиск": що перестане працювати в Україні із блокуванням "Яндексу"

У РНБО розповіли, кому доручено заблокувати "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники" та програму 1С

Чотири країни приєдналися до санкцій ЄС проти РФ за загрозу територіальній цілісності України

Американські сенатори відклали законопроекти щодо узаконення санкцій проти РФ

Канада запустила петицію про посилення санкцій проти РФ