twitter.com/poroshenko

Президент на своїй сторінці "ВКонтакте" прокоментував заборону російських сайтів в Україні

  Порошенко закликав українців негайно вийти з російських серверів з міркувань безпеки

  Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення про введення санкцій щодо деяких російських сайтів. 

  "Гібридна війна вимагає адекватних відповідей на виклики. Тому з метою впливу на опонентів та контрпропаганди моя команда використовувала сторінки у деяких російських соцмережах. Але масовані кібератаки РФ по всьому світу, зокрема - нещодавнє втручання у виборчу кампанію у Франції, вказують, що прийшов час діяти інакше і більш рішуче", – йдеться у повідомленні глави держави на його сторінці "ВКонтакте". 

  З його слів, українські інтернет-провайдери мають припинити надавати доступ до "ВКонтакте", "Одноклассники", "Яндекс" та інших російських сервісів. Він уточнив, що усі офіційні сторінки Президента України в цих сервісах буде закрито.

  "Закликаю всіх співвітчизників негайно вийти з російських серверів з міркувань безпеки", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, відповідно до указу Президента в Україні заблокують "Яндекс", "Вконтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський".

  Провайдери мають блокувати доступ до: пошукових систем yandex.ru та yandex.ua, поштового сервісу mail.yandex.ua та електронної пошти за доменами pdd.yandex.ru/domains_add, новинних порталів news.yandex.ru та news.yandex.ua, систем онлайн-перекладу translate.yandex.ru та translate.yandex.ua, інтернет-банкінгу money.yandex.ru, сайтів прогнозу погоди в Москві та Києві, схем метрополітену Москви та Києва, довідників на кшталт sprav.yandex.ru та sprav.yandex.ua, віртуальної АТС telephony.yandex.ru, браузеру "Яндекс.Браузер", пошуковій системі в форматі XML.

  Також заборонений доступ до системи "Яндекс.Таксі" (taxi.yandex.ru/#index), "Яндекс.Подорожі", системи покупки і продажу автомобілів, української та російської систем "Яндекс.Авіаквитки", розкладів приміського та міжнародного транспорту. Заборонені сервіс пошуку роботи системи "Яндекс.Гроші", оплата дорожніх штрафів у Росії, сервіс "Яндекс.Час", російський платіжний сервіс "Яндекс.Каса", торгові майданчики "Яндекс.Маркет" та "Яндекс.Предмети", система пошуку нерухомості, людей, по блогах, для сайту site.yandex.ua.

  Крім того, заборонений доступ до музичного порталу "Яндекс.Музика", "Яндекс.Радіо", онлайн-відео, сервісами фотообміну, файлообмінникам, сервісу "Яндекс.Афіша", програмам телепередач у Москві та Україні, сервісу "Яндекс.ЗНО". Заборонені також системи "Яндекс.Аудиторії", "Яндекс.Вебмастер", рекламний сервіс "Яндекс.Директ" та сервіс мереж partner.yandex.ru, partner.yandex.ua, сервіси "Яндекс.Доставка", "Яндекс.Інтернетометр".

  Заборонений доступ до сервісів calendar.yandex.ru, каталогізаторів yandex.ru/yaca, yandex.ua/yaca, системи веб-аналітики "Яндекс.Метрика", "Яндекс.Статистика", "Технології Яндекса", "Яндекс DNS", системи "Yandex Data Factorty", системи розпізнавання мови "Yandex Speechkit".

  Окремо варто відзначити заборону доступу до порталу "Кинопоиск", який задується як один з сервісів компанії "Яндекс". Станом на 14 годину вівторка, 16 травня, усі перелічені сервіси в Україні досі доступні і працюють.

  Попередній матеріал
  Луценко доручив надати ґрунтовну інформацію про розслідування щодо "опоблоківця" Бойка – документи
  Наступний матеріал
  Експерт назвав можливу причину заборони 1С та альтернативу програмі
  Loading...

  Порошенка закликали заборонити діяльність компанії "Яндекс" в Україні

  США ввели санкції проти платіжної системи "Яндекс.Деньги"

  "Яндекс.Карти" випадково розкрили місцезнаходження усіх баз російських окупантів на Донбасі

  "Яндекс" випадково "засвітив" базу російських окупаційних військ біля Широкиного

  У Росії Google, Яндекс та Internet Explorer потрапили у список екстремістських матеріалів

  У "Яндекс-Україна" буде новий керівник через події в Одесі