Укрпошта
Укрпошта відкриті джерела

Стало відомо, коли "Укрпошта" почне доставляти субсидії готівкою

  Усі пенсіонери, яких обслуговує "Укрпошта", отримають субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії

  Протягом березня–травня 2019 року, в рамках реалізації пілотного проекту, "Укрпошта" доставлятиме отримувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Про таке повідомили на сайті компанії.

  "Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати компанія доставить кожному отримувачу персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати грошовими коштами", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що усі пенсіонери, яких обслуговує "Укрпошта", отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії.

  "Ми готуємо мережу для безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, хто буде отримувати їх у готівковій формі через Укрпошту. Таке завдання цілком відповідає операційним можливостям та потужностям компанії: нині близько 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через Укрпошту. Жодних змін або незручностей клієнти не відчують. Навпаки, ми сподіваємось, що завдяки новій системі монетизації субсидій наші клієнти зможуть отримати додаткові кошти на власні витрати, контролюючи споживання енергії. З огляду на організацію процесу видачі субсидій – він максимально простий та зручний для клієнтів: пенсіонеру необхідно буде розписатися замість однієї відомості у двох", – зазначив генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський.

  Термін дії пілотного проекту – березень–травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту ухвалюватиметься рішення щодо його подальшого впровадження.

  Попередній матеріал
  "Євробачення-2019": які співаки потрапили до другого півфіналу Нацвідбору
  Наступний матеріал
  З України видворили кримінального авторитета "Тахіра"
  Loading...

  Нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка – відео

  В Україні монетизують понад 4 мільйони субсидій – Рева

  Рева повідомив, коли субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів за лютий

  Стало відомо, чи доставлятиме "Укрпошта" пенсії

  Субсидії-2019: корисна інформація про три етапи монетизації та SMS-сповіщення

  "Чекати зовсім трохи": в Україні почнуть виплачувати субсидії готівкою