ЗНО knk.media

Результати ЗНО: у центрі якості освіти розповіли, як переглянути правильні відповіді

  Читайте по-русски
  Апеляційні заяви за результатами ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів з дня офіційного оголошення результатів

  На інформаційних сторінках учасників у п'ятницю, 14 червня, розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, літератури, математики та фізики. Про це повідомляє прес-служба Українського центру якості освіти.

  Абітурієнтам пропонується завантажити карти результатів та скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

  У центрі кажуть: у разі виникнення сумнівів у правильності встановлення результату, учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі в Український центр оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви за результатами ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів з дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

  Як повідомляв 5.UA, інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Додаткова сесія для тих, хто з поважних причин не встиг пройти ЗНО, відбудеться у період з 26 червня по 12 липня за окремо затвердженим графіком.

  Попередній матеріал
  Християни східного обряду святкують Трійцю: походження свята та обряди в цей день
  Наступний матеріал
  У Києві ввечері можуть обмежити на вхід кілька станцій метро – яких саме
  Loading...