Абітурієнти
Абітурієнти znaj.ua

Результати ЗНО вже відомі – скільки абітурієнтів подолали поріг "склав/не склав"

  Читайте по-русски
  Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів

  На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного тестування розміщені результати трьох тестів – з української мови та літератури, математики і фізики. Про цей повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  "На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів", – йдеться у повідомленні.

  У МОН також нагадують, що в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник тестування може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. 

  ЯК відомо, апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

  Нагадаємо, вчора, 13 червня, експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти визначила пороговий бал "склав/не склав" з української мови та літератури – 23 бали, математики – 11 балів, фізики – 13 балів. Також визначено адаптивний поріг для учасників ЗНО з української мови та літератури, які здобували середню освіту мовою національних меншин, що не належать до групи слов'янських мов, або мовою корінних народів, у 14 балів.

  Поріг "склав/не склав" подолали: з української мови і літератури 84% учасників тестування; з математики – 81,83 %, з фізики – 85%. Основна сесія ЗНО з 11 предметів тривала в Україні з 21 травня по 13 червня.

  Як повідомляв 5.UA, ЗНО в Україні стартувало 21 травня з іспиту з математики

  Попередній матеріал
  Після виборів МВФ визначить перспективи співпраці з Україною
  Наступний матеріал
  Викликати швидку, поліцію, скористатися аптечкою: на українських трасах з'являться SOS-станції
  Loading...