Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

Рева пояснив, чому майже 20 тисяч українців не мають права на пенсію

  Цим людям платять спеціальну допомогу

  В Україні майже 20 тисяч людей пенсійного віку не отримують пенсію через відсутність необхідних 15 років трудового стажу. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

  "У нас сьогодні в Україні є майже 20 тисяч людей, які не отримують пенсію, будучи пенсійного віку. Їм не платиться пенсія. Їм платиться спеціальна допомога, яка називається "допомога особі, яка не має права на пенсію". Тобто якщо особа не має 15 років трудового стажу, їй пенсія не платиться уже сьогодні", – заявив Рева.

  Він уточнив, що допомога, про яку він згадав, за чинним законодавством виплачується людині з 63 років.

  Рева також розповів, як у Верховній Раді готують поправки до пенсійної реформи. За його словами, комітет Верховної Ради почав систематизацію поправок і пропозицій від народних депутатів, внесених до законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

  "Протягом двох тижнів з дня прийняття цього законопроекту народні депутати вносили свої поправки, зауваження. Зараз цей процес завершено, і сьогодні йде систематизація в комітеті ВР внесених пропозицій. Коли ця систематизація буде закінчена, підготовлені матеріали, комітет спільно з міністерством, урядом буде працювати над цими зауваженнями і поправками", – заявив Рева.

  Він також підкреслив, що це робота тривала, але робота має бути закінчена до наступної сесії парламенту, яка планує почати свою роботу 6 вересня.

  Як повідомляв 5.UA, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розповів, коли в країні зможе запрацювати накопичувальна система.

  Попередній матеріал
  Смоленська авіакатастрофа: руйнування крила Ту-154М має ознаки вибуху – комісія
  Наступний матеріал
  Заступниця Супрун пішла у відставку
  Loading...

  Пенсії в Україні збираються "осучаснювати" до 2021 року – Рева

  Кабмін розробив дорожню карту переходу до накопичувальної пенсійної системи – Гройсман

  "Пенсії – не гречка": Гройсман назвав головні принципи базової реформи

  Розенко розповів, коли запрацює накопичувальна система пенсій

  Час. Підсумки дня" – ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Розенком

  Брифінг: "Перспективи впровадження пенсійної реформи" - відео