5 канал

Час. Підсумки дня" – ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Розенком

Лише актуальні теми в ефірі "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" о 20:10 ексклюзивне інтерв'ю з віце-прем'р-міністром України Павлом Розенком.

Як повідомляв 5.UA, у квітні цьогоріч в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розповів про монетизацію субсидій.

"Монетизація субсидій має дві складові. Перше – це монетизація розрахунків між надавачами послуг, тобто, сьогодні це кліринг, сьогодні це папірці, сьогодні це взаємозаліки. Нам сьогодні радять монетизувати цю частину системи субсидій, і я це повністю підтримую. Друга частина – це безпосередня монетизація субсидій споживача. І тут виникають у нас великі питання, що монетизація субсидій дуже суттєво ускладнить процедуру оформлення субсидій. Я пишаюся тим, що ми свого часу запропонували систему субсидій, які можна було оформити дуже просто, і я проти того, щоб людям було важче. А тут починається, відкриття рахунків у банках, перерахунок коштів щомісячний і не в кожному селі у нас є відділення банків", – зазначив Розенко.

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня" – ексклюзивне інтерв'ю з Вікторією Сюмар
Наступний матеріал
NBC: Пентагон хоче передати Україні сучасні ПТРК Javelin
Loading...

Монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців – Розенко

Розенко назвав область-рекордсмена, де подано найбільше заяв про виплату невикористаних сум субсидій

Монетизація субсидії значно ускладнить процес їх оформлення – Розенко