Ліки вітрина
Ліки вітрина http://ru.sputnik.az/

Розенко повідомив, коли та наскільки розширять реєстр "Доступних ліків"

У розширеному реєстрі будуть представлені ліки 22 виробників з Євросоюзу, 17 виробників з України та п'ять світових виробників (переважно – Ізраїль та Індія)

Міністерство охорони здоров'я повинно до 5 серпня 2017 року розширити реєстр лікарських засобів, що передбачені урядовою програмою "Доступні ліки". Відповідне доручення зробив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, як стало відомо під час селекторної наради у Кабміні.

"Доручаю Міністерству охорони здоров'я протягом двох тижнів, до 5 серпня, завершити роботу з доповнення реєстру ліків. І щоб до 5 серпня був оприлюднений новий розширений реєстр препаратів, який буде діяти по трьох програмах", – зазначив Розенко.

Віце-прем'єр нагадав зазначив, що у переліку препаратів програми сьогодні близько 160 найменувань, і пообіцяв, що програма буде розширюватися: "На сьогодні до нового реєстру подано пропозицій приблизно на 210 препаратів. Тобто реєстр, який діє сьогодні, найближчим часом буде розширено щонайменше на 50 препаратів", – пояснив урядовець.

Він уточнив, що у розширеному реєстрі будуть представлені ліки 22 виробників з Євросоюзу, 17 виробників з України та п'ять світових виробників (переважно мова йде про Ізраїль та Індію). "Усі розмови про те, що уряд вибирає найдешевші, неефективні препарати – не відповідають дійсності. Ми вибираємо ефективні препарати, які дозволять людям допомогти відповідним чином лікувати ті хвороби, які вони мають", – резюмував Розенко.

Нагадаємо, раніше він відзвітував, що від початку дії програми "Доступні ліки" нею скористалися близько мільйона українців.

Попередній матеріал
Україна більш як 500 днів не купує жодного кубометру газу в Росії – Порошенко
Наступний матеріал
"Впевнений у практичних результатах": Порошенко підписав закони про Фонд енергоефективності
Loading...

В Україну доставлена партія ліків для онкохворих дітей – Супрун

Селекторна нарада щодо стану реалізації урядової програми "Доступні ліки" – трансляцію завершено

День донора у МОЗ: здати кров прийшли чиновники, медики та кияни

Невідкладна операція для пацієнтів з інфарктом міокарда в Україні буде безкоштовною - МОЗ

Супрун про медичну реформу: "В нас є більше коштів, ніж ми уявляємо"

Хто винен у численних смертях українців від ботулізму – ексклюзивне інтерв'ю Уляни Супрун