rbc.ua

Монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців – Розенко

  Щоб отримати виплату, треба звернутися до органів соцзахисту

  Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців, для цього необхідно звернутися до органів соцзахисту, повідомляє "Укрінформ".

  "Щодо виплати громадянам частини невикористаної субсидії. 1 травня набули чинності зміни до порядку призначення субсидій. Ми сьогодні переходимо поступово до монетизації субсидій. Першим кроком є якраз монетизація економії коштів по отриманих субсидіях... Загальна кількість отримувачів субсидій, включених до списків на право отримання відповідної компенсації від держави, складає біля двох мільйонів осіб", – сказав Розенко під час селекторної наради у Кабміні щодо стану реалізації урядової програми "Доступні ліки" та перерахування і виплати одержувачам субсидії невикористаних сум субсидії.

  Він додав, що необхідно посилити інформаційну кампанію, аби люди звертались до управлінь соцзахисту з відповідними заявами.

  "На сьогоднішній день загальна кількість заяв становить приблизно 761 тисячу. Тобто лише третина людей із загального числа звернулися до управлінь соцзахисту. Протягом двох тижнів ця робота має бути завершена, щоб із серпня ми почали людям по трохи вже виплачувати відповідні гроші", – відзначив віце-прем'єр-міністр.

  Крім того, Розенко пояснив, що суми невикористаних субсидій перераховуватимуться на особові рахунки одержувачів субсидій, в банківських установах, або виплачуватимуться через відділення зв'язку "Укрпошти".

  Як повідомляв 5.UA, станом на 15 червня 7 тис. громадян написали заяви про виплату невикористаних сум субсидій.

  Попередній матеріал
  У Японії біля берегів Фукусіми стався землетрус
  Наступний матеріал
  У Харківській області бичок до смерті затоптав чоловіка
  Loading...

  Манафорт отримав від Партії регіонів $17,1 млн

  Селекторна нарада щодо стану реалізації урядової програми "Доступні ліки" – трансляцію завершено

  Кабмін затвердив концепцію розвитку сільських територій

  Пожежі охопили Чорногорію: український екіпаж прибув на допомогу - ФОТО

  В Україні створюють державний космічний концерн "Арсенал"

  У "чорному списку": В Одесі скасували спектакль за участю Нонни Гришаєвої