Ціни на газ
Ціни на газ forum.domik.ua

Підвищення ціни на газ не буде - Розенко

  Це передбачено новим фінансовим планом розвитку НАК "Нафтогаз", який затвердив уряд

  Підвищення ціни на газ не буде. На засіданні уряду у середу, 19 липня, Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України" на 2017 рік. Рішення ухвалили одноголосно, передає УНІАН.

  "Підвищення ціни на газ не буде! Фінансовий план "Нафтогазу" схвалений урядом при умові збереження ціни на газ станом на 1 квітня 2017 року", – написав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook.

  Як зазначається, деталей цього плану в уряді поки не повідомляють, утім, він містить корективи щодо ціни на газ для населення.

  Своєю чергою міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів відзначив, що "прийняття Кабінетом міністрів фінансового плану дасть змогу поліпшити і ефективно керувати процесами реорганізації компанії".

  Так, міністр розповів, що рішення Кабміну передбачає коригування доходної частини фінплану "Нафтогазу" відповідно до чинних цінових показників на ринку природного газу станом на 1 квітня 2017 року.

  "Також є пропозиція, щоб "Нафтогаз" спільно з Мінекономрозвитку, Мінфіном і Міненерговугілля скоригували показники доходної частини фінплану на 2017 рік відповідно до діючих цін на 1 квітня 2017 року. І за результатами, направити в Кабінет міністрів відповідний проект узгодженого рішення уряду", - розповів Кубів.

  При цьому комерційний директор "Нафотогаз Україна" Юрій Вітренко написав у своєму Facebook, що "Нафтогаз не пропонував Кабміну підвищувати ціну на газ для потреб населення". У компанії також додали, що "Нафтогаз у проекті фінансового плану використовув ціну, яка мала була встановлена Кабміном у відповідності до нормативних документів самого ж Кабміну".

  Нагадаємо, 26 квітня уряд запровадив формулу розрахунку ціни газу для населення. А у травн прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що уряд не планує підвищувати ціни на газ у жовтні цьогоріч.

  Попередній матеріал
  У "чорному списку": В Одесі скасували спектакль за участю Нонни Гришаєвої
  Наступний матеріал
  Шість днів сексуального рабства: патрульні Києва врятували дівчину, з якої знущались троє дорослих
  Loading...

  ТЕЦ Київенерго повертають газ, незважаючи на борг

  Гройсман про додаткові платіжки за газ: "Боронь Боже, щоб хтось виставив зайві рахунки"

  Єлісєєв: Україна запропонувала ЄС альтернативу "Північному потоку-2"

  "Готують на вогнищах і без води": як не живуть, а виживають мешканці прифронтових сіл

  Вибух у Києві: 23 мешканці житлового будинку переїхали у гуртожиток на Подолі

  "Людський шлагбаум": Полтавці через відсутність газу перекрили дорогу