Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Гройсман про додаткові платіжки за газ: "Боронь Боже, щоб хтось виставив зайві рахунки"

  У деяких регіонах країни мешканцям приходять додаткові платіжки, зокрема, за постачання газу - уже після проведення звірок за лічильниками

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає неприпустимим явищем виставлення українцям після проведення звірок необґрунтованих рахунків за енергоресурси. Відтак, він закликав місцеві влади зупинити цей процес. Про таке інформує Урядовий портал

  "Необґрунтовані й несправедливі рахунки за енергоресурси, які наразі надходять громадянам України від енергопостачальних організацій – після проведення всіх звірок, є неприпустимим явищем, і місцева влада має зупинити цей процес", - зауважив прем'єр під час селекторної наради з главами областей у понеділок, 19 червня.

  Як з'ясувалося під час наради, в деяких регіонах країни мешканцям приходять додаткові платіжки, зокрема, за постачання газу. Водночас, жодних підстав для додаткових нарахувань немає і нормативних рішень про додаткові платежі не існує.

  "Більше того, додаткові платежі з’являються вже після проведення звірок, коли по деяким домогосподарствам встановлено факт економії субсидій, і люди очікують на виплату грошей за зекономлені ресурси, як це передбачає рішення Уряду", - інформує прес-служба Кабміну.

  Гройсман відповідну ситуацію коментує так: "Боронь Боже, щоб хтось виставив зайві рахунки! Будете нести за це персональну відповідальність. Наголошую на цьому! Якщо хтось в областях виставив людям додаткові рахунки – перевірте інформацію по всім постачальникам і зупинить їх". 

  Попередній матеріал
  У Києві з липня зростає вартість проїзду у громадському транспорті: як саме
  Наступний матеріал
  НАТО завершило перекидання військ на східний фланг – Столтенберг
  Loading...