Платіжки
Платіжки nv.ua

Нові платіжки: У "Київгазі" пояснили як та чому підвищились ціни на газ

    Газ для киян з квітня подорожчав на 1,2% до 6958 грн за 1 тис. куб. м

    Жителі Києва з квітня 2017 року платитимуть за природний газ 6958 грн за 1 тис. куб. м, що на 1,2% більше, ніж раніше діяла "єдина" ціна на газ (6879 грн за 1 тис. куб. м). Про це у платіжках за квітень повідомляє столична газопостачальна компанія "Київгаз", повідомляє УНІАН.

    У платіжному документі йдеться: "Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р. №187 ціну на газ для побутових споживачів встановлено на період з 1 квітня 2017 року по 1 квітня 2018 року. Враховуючи тариф на транспортування магістральними газопроводами і тариф на розподіл, ціна природного газу для населення Києва з 1 квітня 2017 року становить 6,9579 грн за 1 куб. м".

    Нагадаємо, 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла нову методику розрахунку вартості газу для необхідного споживача, в тому числі для населення. Згідно з цим рішенням, з 1 квітня тариф на газ мав складатися з двох компонентів: ціни газу як товару (близько 6 грн за 1 куб. м) і вартості його транспортування газотранспортною системою і розподілу по регіональних газорозподільних мережах (так звана "абонплата").

    Нагадаємо, у березні 2017 року заступник директора Департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП Оксана Кривенко повідомила, що від 1 квітня на українців чекає суттєве зниження цін на газ. Ціна на газ для населення буде знижена на вартість його транспортування, а це – 13%. 

    Попередній матеріал
    Рада дозволила випускникам з Криму вступати до ВНЗ за результатами вступних іспитів
    Наступний матеріал
    "Газпром" програв в Україні суд на 172 млрд грн

    НКРЕКП назвала переваги нових тарифів на розподіл газу

    Укрпошта відновила оплату всіх комунальних послуг у Києві без комісії

    В деяких регіонах України збільшились тарифи на холодну воду – інфографіка

    Витік газу біля школи в Індії: шпиталізовали вже більше 200 дітей

    Від сьогодні в Україні знижено соціальні норми на тепло, електрику і газ

    Уряд запровадив формулу розрахунку ціни газу для населення