volynnews.com

В деяких регіонах України збільшились тарифи на холодну воду – інфографіка

Здорожчання тарифік коливатиметься у межах 7-28%

Кияни та мешканці певних обласних центрів сплачуватимуть за холодну воду більше. Зокрема, зросла плата для мешканців Києва та обласних центрів, а також - Ірпеня, Вишневого та Боярки. Про це повідомляє "Нова комунальна Україна" з посиланням на постанови НКРЕКП від 26 квітня. Їх було опубліковано в "Урядовому кур'єрі" 11 травня. 

Як стало відомо, тарифи набули чинності наступного дня після опублікування документів. "З 12 травня 2017 року тарифи на холодну воду і водовідведення зросли для 24 водоканалів та їхніх споживачів", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до цих документів, платіжки з новими тарифами споживачі отримають вже у червні.

"Подорожчання торкнулося Києва та обласних центрів – Львів, Рівне, Дніпро, Хмельницький, а також ряду менших міст – Ірпінь, Вишневе, Боярка, Кам’янець-Подільський, Павлоград, Лисичанськ, Коломия та інші", - вказується в повідомленні

Зазначається, що рівень подорожчання коливається у межах 7-28%. Найбільший відсоток зростання – у Львові, а у чисельному вимірі тарифу – у Рівному та Києві.

Тарифи на воду інфо
Тарифи на воду інфофото із соцмереж

Крім того, наголошується, що у платівках за травень (які прийдуть до населення у червні) ата за воду буде розрахована пропорційно до кількості днів, коли діяли старі і нові тарифи. "Адже нові тарифи набрали чинності посеред місяця, тож за перші 11 днів нарахування буде за старим тарифом, а решта днів – за новим", - пояснюється у повідомленні.

Крім того, як інформує "УП", відповідно до постанови № 552, тариф для киян зросте на 14,7% і становитиме 15 гривень 79,2 копійки за кубометр (до 12 травня було - 13,77 гривні), за водовідведення гарячої води – 7,52 гривні (було 6,93).

Натомість, тариф для мешканців Ірпеня становитиме 19,16 копійки за кубометр та 11,82 гривні за відведення гарячої води. Жителі Вишневого відтепер платитимуть 15,13 гривні за холодну воду та 5,95 гривні за водовідведення. Мешканцям Боярки куб холодної води коштуватиме 25,25 гривні, водовідведення – 11,5 гривні.

Попередній матеріал
Путін зробив зброєю все те, що Захід вважав своїми досягненнями – екс-міністр оборони Литви
Наступний матеріал
У Києві зібралась численна черга з бажаючих потрапити до Євромістечка – фото
Loading...