Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

Путін зробив зброєю все те, що Захід вважав своїми досягненнями – екс-міністр оборони Литви

  Екс-міністр оборони Литви заявив, що команда Путіна зробила зброєю все те, що до сих пір Захід вважав своїми досягненнями

  Аудрюс Буткявічюс, литовський політик, один з учасників руху "Саюдіс", у 1992-1993 роках – перший міністр оборони Литви розповів про інструментарій російського президента для свого впливу і тиску у світі, повідомляє видання "Український інтерес".

  "Команда Путіна, вона зробила зброєю все те, що до сих пір Захід вважав своїми досягненнями. Скажімо, демократія як така. Можливість впливати на виборах, можливість купувати голоси, можливість купувати лідерів - одна Марін Ле Пен чого варта. Вона бере у путінському банку гроші з можливістю повернути "коли захоче", - заявив Буткявічюс.

  "Атака на банківський сектор, атака на технології, це не якийсь примітивний вірус запустити або банальні хакери. Я говорю про те, що йде параліч дій всього західного суспільства. Це абсолютно те ж саме, як сьогоднішнє місто - неважливо, Вільнюс або Київ - бери вибухівку, кидай в каналізацію в один момент в десяти місцях, і місто поплило, і здається, що служби не працюють, і сморід всюди, і все потрапляє в питну воду і так далі. Те ж саме, коли йде атака проти сьогоднішнього суспільства. Це така ж диверсія, як підривати газопровід або каналізацію. Він те ж робить зараз на Заході. Якщо вже так абсолютно відверто подивитися, то я, наприклад, не вірю, що Brexit, як такий, стався без впливу російської сторони. Британці це зараз не визнають, але зробити такі дурощі без стороннього впливу дуже складно", - зазначив екс-міністр оборони Литви.

  Нагадаємо, член Литовської Гельсінкської групи Стасіс Каушиніс у інтерв'ю 5.UA заявив, що у війні Росії і України дуже багато людських втрат, країни НАТО воюють інакше – жертв майже немає, воюють технології, кожну людину дуже бережуть.

  Попередній матеріал
  Заради українців Президент готовий на прямий діалог з Путіним щодо ситуації на сході – Єлісєєв
  Наступний матеріал
  В деяких регіонах України збільшились тарифи на холодну воду – інфографіка
  Loading...

  Трамп Лаврову: США продовжать приймати участь у врегулюванні конфлікту на Донбасі

  Росія перекинула в Сирію артилерію – ЗМІ

  В ІД заявили про страту російського полковника в Сирії, поширивши відповідне відео

  Сенатори США закликали Трампа зустрітися спершу з Порошенком, а потім з Путіним

  Кремль підриває припинення бойових дій на Донбасі – посол США при ОБСЄ

  Російську співачку Лоліту зняли з потяга в Конотопі