Дональд Трамп
Дональд Трамп http://ubertopic.com/

Сенатори США закликали Трампа зустрітися спершу з Порошенком, а потім з Путіним

Двопартійна група сенаторів підписала відкритого листа президенту США Дональду Трампу щодо необхідності реалізації зовнішньої політики, в тому числі двосторонніх зустрічей на найвищому рівні, з союзниками і партнерами, а потім із Росією, яка продовжує виступати агресором

Копія листа розміщена на офіційній сторінці сенатора Роберта Портмана, передає "Укрінформ".

"У той час, як ваша адміністрація продовжує розробляти політику просування американських інтересів національної безпеки й зовнішньої політики, ми наполегливо рекомендуємо вам залучити наших традиційних союзників та визначити пріоритет для зустрічей з іноземними лідерами країн, з якими ми поділяємо історичні зв'язки, демократичні цінності та спільні інтереси", – наголосили сенатори.

Сенатори наголошують, що багато американських союзників в Європі "з тривогою" очікують позиції нинішньої адміністрації про зобов'язання США перед НАТО та іншими установами, які зберігають міжнародний порядок. 

"Разом із нашими найбільш прихильними союзниками в Європі, ми як і раніше стурбовані триваючою військовою агресією Росії у східній Україні й окупацією Криму", – зауважили законодавці. Через дестабілізуючий вплив Росії близько 10 тис. людей загинули, більше 20 тис. отримали поранення, і майже 2 млн стали внутрішньо переміщеними особами, що може мати далекосяжні наслідки для союзників і інтересів США в регіоні. 

"У цьому зв'язку ми наполегливо рекомендуємо вам зустрітися з високопоставленими керівниками України, в тому числі президентом Петром Порошенком, перед будь-якими офіційними зустрічами з керівництвом Росії, включаючи президента РФ Володимира Путіна", – наголосили у листі сенатори.

Свої підписи під листом поставили сенатори Роберт Менендес, Джон Маккейн, Роберт Кейсі-молодший, Джеймс Інхоф, Джин Шахін, Роберт Портман.

portman.senate.gov
portman.senate.gov
Попередній матеріал
Расмуссен закликав США дати Україні летальну зброю
Наступний матеріал
Колона учасників акції "Безсмертний полк" вирушила до Алеї Слави в Києві
Loading...

Під час промови Трампа невідомий кинув російські прапори – відео

Експерт: Нову модель поведінки, активні дії з боку Росії варто очікувати восени

Досягнення Трампа за 100 днів на посаді: ізоляція Росії, санкції проти Сирії та вплив на нелегальну міграцію

Юридична лінія фронту: Суд ООН почав розглядати аспекти російської гібридної агресії

Експерт розповів, як вплине на Україну використання ядерної зброї у світі

Від найкращого друга до недруга: на кого розрахована "гра м'язами" Білого Дому