citysite.vn.ua

Експерт назвав причини підвищення тарифів на водопостачання

У 2016 році тарифи для водоканалів виросли приблизно на 27%

Підвищення тарифів на водопостачання пов'язане зі зростанням мінімальної заробітної плати, зміною ціни на електроенергію та іншими факторами. Про це повідомив у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" експерт з питань житлово-комунальної сфери Андрій Герус. 

"В економіці все підпорядковується певним взаємозв’язкам. У 2016 році національна комісія у сфері енергетики почала піднімати тарифи на електроенергію для непобутових споживачів, це не бізнес, а бюджет, і туди входить також водоканал. Таким чином за минулий рік тарифи для водоканалів виросли приблизно на 27%. У водоканалів у структурі собівартості електроенергія займає біля 40% відповідно – це потягнуло здорожчання, і ці підняття тарифів для непобутових споживачів завжди перекладається на споживачів для населення. Відбулось те, що у тарифах на воду явно це проявилося. У водоканалів виросли витрати на електроенергію і національна комісія вирішує підняти на воду для кінцевих споживачів", – розповів експерт.

Він додав, що існує низка інших причин: "Це зростання мінімальної заробітної плати. Окрім того, здорожчання реагентів, паливно-мастильних матеріалів, це теж має певний ефект".

Попередній матеріал
Брифінг міністра культури України Євгена Нищука щодо перепоховання Олександра Олеся – трансляцію завершено
Наступний матеріал
До України прибув прах українського письменника Олександра Олеся та його дружини – Нищук
Loading...
"Київводоканалі": Відключень води у спеку більше не буде

"Київводоканалі": Відключень води у спеку більше не буде

Через здорожчання електроенергії підвищиться тариф на воду – "Київводоканал"

Через здорожчання електроенергії підвищиться тариф на воду – "Київводоканал"

"Київводоканал" активізував боротьбу з боржниками

"Київводоканал" активізував боротьбу з боржниками