"Київводоканал" посилив контроль за якістю водопровідної води

  Контроль за якістю водопровідної води на час весняного паводку посилив столичний водоканал. Зокрема, збільшили частоту перевірок та кількість показників якості води у мережі. Також посилили контроль над річками, вода з яких потрапляє у Київське водосховище.

  У "Київводоканалі" запевняють - нині вода належної якості. Незначне підняття рівня води, а, отже, і погіршення її якості, очікують наприкінці квітня - початку травня. Також на підприємстві наголошують - нещодавні викиди хімікатів до річки Уж Житомирської області київським водоймам не загрожують.

  Володимир Костюк, головний інженер Департаменту експлуатації водопровідного господарства ПАТ "Київводоканал": "Есть определенное количество качественных показателей, которое свидетельствует о начале технологического паводка. Первый показатель - это изменение щелочности, разбавление талыми водами Десны и Днепра. Этого до сих пор не произошло. Изменение или ухудшение качественных показателей как то железа, марганца или окисляемости на сегодняшний день пока не наблюдается, потому паводка, как такового, технологически нет".

  Інна Лавренчук, головний технолог ПАТ "Київводоканал": "В цьому році на березень, квітень і частину травня в нас заплановано і вже закуплено близько 4,5 тисяч тонн коагулянту, необхідну кількість хлору і всіх тих реагентів, які нам потрібні".

  Попередній матеріал
  У МНС стурбовані станом пожежної та техногенної безпеки метрополітену
  Наступний матеріал
  У КОДА відзначили переможців конкурсу "Ділова Київщина"
  Теги: