Ціни на газ
Ціни на газ forum.domik.ua

Гройсман: сума абонплати і ціни за газ не повинна перевищувати 6879 грн

Не може бути так, що два плюс два дорівнює вісім, наголосив прем'єр

Абонплата за розподіл газу та ціна на газ, що встановлені Національною комісією зі здійснення держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), у сумі не повинні перевищувати встановлену граничну ціну на газ у розмірі 6879 грн. Про це журналістам повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок, 4 квітня.

"У нас встановлена гранична ціна на газ – 6879 грн. Це означає, що це ринкова ціна, але якщо Нацкомісія відділяє ціну газу від ціни транспортування, вводить якусь абонплату, за якої ціна газу зростає, – це абсолютно недопустимо. Будь ласка, нехай комісія всередині 6879 грн відділяє, що з цього коштує транспортування, а що сам газ, але не може бути так, що два плюс два дорівнює вісім", – зазначив Гройсман.

Він наголосив, що розділення ціни на транспортування газу і вартість самого газу не повинно призводити до збільшення суми для оплати населенням України.

У свою чергу, народні депутати наголосили, що очікують від НКРЕКП не призупинення, а скасування рішення про введення абонплати на розподіл газу, передає "Інтерфакс-Україна". "Це рішення має бути не призупинено, а скасовано. Більше того, Кабінет міністрів має подати до суду на цю комісію за грубі порушення всіх процедур і регламентів, які були застосовані", – підкреслив голова фракції "Самопоміч" у Раді Олег Березюк. Його слова підтримав керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак і уточнив, що інакше народні обранці вимагатимуть тотальної зміни складу комісії.

Члени фракції "Радикальної партії" на чолі з Олегом Ляшком вже зареєстрували проект постанови №6279 про звернення Верховної Ради до НКРЕКП із вимогою скасувати рішення про обов'язкову абонентську плату.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні стало відомо, що НКРЕКП призупиняє дію рішення про введення абонплати за газ – обіцяють доопрацювати.

Попередній матеріал
Порошенко про заборону в'їзду Самойловій: РФ не була потрібна участь в "Євробаченні", їй потрібна була провокація
Наступний матеріал
Гроші від МВФ мають надійти в Україну найближчими днями – Нацбанк
Loading...

НКРЕКП призупиняє дію рішення про введення абонплати за газ – обіцяють доопрацювати

Для українців із мінімальним споживанням газу планується відкласти введення абонплати – НКРЕКП

Рішення стосовно абонплати на газ має бути призупинено – Президент

Гройсман та керівництво Posco Daewoo обговорили виробництво електрокарів

Нацкомісія обіцяє знизити тариф на опалення для мешканців багатоповерхівок

Ляшко погрожує заблокувати трибуну Верховної Ради, якщо абонплату за газ не скасують