Ціни на газ
Ціни на газ forum.domik.ua

Нацкомісія обіцяє знизити тариф на опалення для мешканців багатоповерхівок

  Йдеться про споживачів, що користуватимуться вдома тільки газовою плитою

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) ініціюватиме зниження тарифу на централізоване опалення для мешканців багатоквартирних будинків, які використовують газові плити, для того, щоб компенсувати підвищення тарифу на газ через виділення окремої високої плати за доставку (абонплати). Про це заявив голова Нацкомісії Дмитро Вовк в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНІАН.

  "Ми як комісія ініціюватимемо зменшення тарифу на тепло. Таким чином, сукупний рахунок у такого споживача, якщо він користується лише газовою плитою, не збільшиться", – зазначив Вовк.

  Крім того, 3 квітня НКРЕКП оприлюднила повідомлення, згідно з яким планується відкласти період введення абонплати за газ для мешканців багатоквартирних будинків, які користуються лише газовими плитами.

  "Враховуючи соціальну значимість цього питання, НКРЕКП ініціює додатковий період для адаптації споживачів із найменшими типорозмірами (для лічильників G 1,6 у квартирах, в яких встановлена лише газова плита) і перенесе введення окремої плати (за доставку газу) для цієї категорії споживачів до прийняття рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію", – йдеться в повідомленні. 

  Нагадаємо, з 1 квітня українці мають сплачувати за газ двома платіжками. А от в уряді з цим не погоджуються. Зокрема, Кабмін вимагає скасувати абонплату за газ.

  Попередній матеріал
  До порту Одеси зайшли два турецькі кораблі – фото
  Наступний матеріал
  Нові подробиці про вибух у метро Санкт-Петербургу: усе, що відомо про теракт
  Loading...

  "Подвійні платіжки" та здешевшання газу для населення: "5 канал" з'ясував, що змінилось

  Кабмін вимагає скасувати абонплату за газ

  Ляшко погрожує заблокувати трибуну Верховної Ради, якщо абонплату за газ не скасують