Автобуси у Києві
Автобуси у Києві https://www.autocentre.ua

У Києві з липня зростає вартість проїзду у громадському транспорті: як саме

За поїздку у метро доведеться сплатити 5 грн, трамвай та тролейбус - 4 грн, а проїхатися міською електричкою можна буде за 7 грн.

З 15 липня у Києві підвищується вартість проїзду у громадському транспорті та метро, нагадує "Еспресо".

Згідно з розпорядження КМДА, ціни на проїзд у столичних автобусах, тролейбусах, трамваях та фунікулері зростуть на 1 гривню. Отже, за одну поїздку доведеться заплатити 4 гривні. Водночас, вартість однієї поїздки в метро становитиме 5 гривень. Як заощадити - дивіться за посиланням. 

При цьому, вартість разового квитка на міську електричку, а також трамваї № 4, 5 або автобуси № 59, 60, 61 становитиме 7 гривень.

Як відомо, ціни зростуть через здорожчання вартості пального, води та запчастин, підвищення тарифів на електроенергію, а також зростання заробітної плати майже удвічі. таким чином, збільшення вартості проїзду дозволить покрити лише затрати на електроенергію та компенсувати витрати на заробітну плату працівникам. 

Еспресо ТВ

За словами заступника голови КМДА із питань цінової політики Василя Яструбинського, тарифи на проїзд у транспорті могли б бути набагато вищими. Так, у міській адміністрації стверджують, що економічно обґрунтований тариф – це 6,64 гривні за проїзд метро і 6,91 гривня – за проїзд у наземному транспорті.

Своєю чергою ген директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко зазначає, що обгрунтовані тарифи передбачають підвищення вартості проїзду міською електричкою до 15,39 грн. 

Отже, міська влада зауважує, що ціни на проїзд киянам підвищили лише частково, а іншу частину витрат покриватимуть із бюджетних коштів. 

Попередній матеріал
Поліпшення відносин між США та РФ не суперечить підтримці України – Футей
Наступний матеріал
Гройсман про додаткові платіжки за газ: "Боронь Боже, щоб хтось виставив зайві рахунки"
Loading...