Проїзд у маршрутках 5 канал

"Нові старі ціни": чому проїзд у приміських маршрутках Київщини знов здорожчав

Наприкінці січня тарифи перевізників подекуди зросли на 50%, наразі таку ціну водії називають виправданою

Проїзд у приміських маршрутках на Київщині знову здорожчав, тобто повернувся до попередньої ціни. Отже, з Вишневого чи з Ірпеня за проїзд потрібно буде сплатити 12 гривень в один бік, а з Боярки – цілих 17 гривень. Про це довідалися журналісти "5 каналу".

Мешканці Київщини нарікають, що змушені їздити за завищеними тарифами, адже 80% населення працює у столиці, однак альтернативного транспорту – муніципального – немає.

"Не задоволені. По Вишневому – це дуже дорого, – кажуть місцеві і нарікають. – Звичайно, що обурені, тому що зарплати мінімальні підняли, але ж вони не підняті насправді. Зрозуміло, що запчастини дорогі, дизельне паливо теж дороге, але від цього ми більше заробляти не стали".

А водії виправдовуються, мовляв, м'ясо теж дорожчає, і всі продукти заразом. Тому, вважають вони, і проїзд мав подорожчати.

Нагадаємо, тиждень тому перевізники тимчасово знизили вартість проїзду, адже проти здорожчання повстали місцеві. До того ж, обладміністрація запідозрила перевізників у змові і звернулася до Антимонопольного комітету, щоб він перевірив обґрунтованість тарифу. Наприкінці січня він зріс подекуди на 50%. Результати перевірки очікують за місяць.

/

Попередній матеріал
Історичний стадіон Києва, на якому відбувся "матч смерті", повернули у державну власність
Наступний матеріал
Генерал Майкл Флін відстоює інтереси РФ в адміністрації Дональда Трампа – журналіст

Проїзд у маршрутках Києва подорожчає – КМДА

Перевізники Київської області знизили вартість проїзду в маршрутках

Знову по дванадцять: Перевізники Київщини укотре підняли тарифи на проїзд