ogo.ua

Перевізники Київської області знизили вартість проїзду в маршрутках

  Наразі тривають перемовини з іншими автотранспортними підприємствами щодо обґрунтованості вартості проїзду

  З понеділка, 6 лютого, ряд перевізників Київської області знизили вартість проїзду в маршрутних таксі до рівня, що передував різкому подорожчанню в січні. Про це повідомили УНН у прес-службі Київської обласної державної адміністрації.

  На ранок понеділка вартість проїзду знизилася на 16 автобусних маршрутах. Зокрема, в місті Вишневе, Боярка, Вишгород та селищі Макарів. У Київській ОДА повідомили, що наразі тривають перемовини з іншими автотранспортними підприємствами щодо обґрунтованості вартості проїзду.

  Як повідомляв 5.ua, 26 січня 2017 року передмістя Києва паралізувало, бо місцеві категорично відмовляються платити за проїзд майже 20 грн. Раніше голова ОДА Олександр Горган звернувся до перевізників із закликом з 6 лютого знизити вартість проїзду в транспорті.

  Нагадаємо, з 10 січня деяку столичні перевізники підвищили вартість проїзду в приміських маршрутках, пов'язавши це зі збільшенням мінімальної заробітної плати. 21 січня Київська обласна державна адміністрація попросила пасажирських автоперевізників регіону надати обґрунтування різкого подорожчання проїзду і закликала шукати збалансоване рішення. Потім влада закликала перевізників з 6 лютого знизити вартість проїзду в маршрутках до рівня, який передував різкому подорожчанню.

  Попередній матеріал
  Загострення біля Авдіївки пішло на спад – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Україна очікує від Азербайджану постачання військової зброї
  Loading...

  Проїзд у маршрутках Києва подорожчає – КМДА

  Передмістя Києва паралізувало: місцеві категорично відмовляються платити за проїзд майже 20 грн

  В "Укрзалізниці" розповіли про ціни на проїзд у 2017 році

  Київське метро без жетонів: стало відомо, як сплачувати за проїзд