medprosvita.com.ua

Заступниця Супрун пішла у відставку

  Сивак працювала на посаді заступника міністра охорони здоров'я з вересня 2016 року

  Заступник міністра охорони здоров'я Оксана Сивак подала у відставку. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

  "Сьогодні, 9 серпня, Кабінет міністрів України підтримав рішення заступника міністра охорони здоров'я України Оксани Сивак про звільнення", – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

  Сивак згодом написала на своїй сторінці у Facebook, що покидає свою посаду через "втрату взаємної довіри". 

  "Сьогодні мій останній день на посаді заступника міністра охорони здоров'я у складі цієї команди. Повідомляю про це оскільки не хочу, щоб це породило чутки, здогадки і версії. Я йду з МОЗу свідомо і маю бачення свого подальшого шляху. Таке рішення ухвалила, перш за все, через розбіжності у підходах до командної роботи та втрату взаємної довіри. Пріоритетом моєї команди була і лишається максимальна прозорість роботи Міністерства, що видно з усіх напрямів у моєму підпорядкуванні. Це був важкий рік, протягом якого ми гідно справлялися зі своїми обов'язками", – написала Сивак.

  Вона додала, що система охорони здоров'я в Україні потребує реальних змін: "Багато етапів вже реалізовано, частина – в процесі, є й те, що не вдалося".

  Довідка. Оксана Сивак працювала на посаді заступника міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції з вересня 2016 року.

  За майже рік її роботи у МОЗ України запрацював Центр громадського здоров'я, на базі Київської обласної клінічної лікарні відкрили державне тренінгово-реабілітаційне відділення, Уряд затвердив концепцію розвитку громадського здоров'я в Україні та реформи служби крові України, а також відбулося ряд змін й у інших важливих напрямках системи охорони здоров'я.

  Раніше Оксана Сивак працювала консультантом ВООЗ, куратором клінічних досліджень у напрямках онкології, кардіології, ревматології, ендокринології. Сивак також була лікарем акушер-гінекологом в Центрі репродуктивного здоров'я Київської міської клінічної лікарні №1 та кординатором громадських медичних проектів в організації "Ініціатива Е+".

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні також пішов у відставку голова ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун

  Попередній матеріал
  Рева пояснив, чому майже 20 тисяч українців не мають права на пенсію
  Наступний матеріал
  У МЗС з'ясували, що сталося зі "зниклими" у Фінляндії українцями
  Loading...

  Балчун йде у відставку: Кабмін на засіданні розгляне його заяву про звільнення

  Печерський суд забов'язав ГПУ відновити справу проти Гонтаревої

  До кінця літа МОЗ забезпечить регіони новим бланками "лікарняних"

  Програма "Доступні ліки" популярна та потрібна пацієнтам – експерт

  Брифінг щодо міжнародних закупівель ліків за участі Уляни Супрун – трансляція завершена

  Омелян про свою відставку: Я ще попрацюю