motto.net.ua

У МЗС з'ясували, що сталося зі "зниклими" у Фінляндії українцями

За словами начальника управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС, посол України у Фінляндії Андрій Олефіров особисто підтримує контакт із керівником групи українців

В ексклюзивному коментарі журналістам 5.UA начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич розповів про нові подробиці у ситуації з 37 українцями у Фінляндії, яких напередодні вважали зниклими. Так, за словами Василя Кирилича, частина із зазначеної групи людей вирішила повернутися в Україну, а інша частина знайшла нове місце роботи.

"Інформація така, що попередній прогноз посольства України у Фінляндії щодо ситуації з громадянами України можна вважати, що підтвердився. Зазначена група осіб з 20 громадян знайшли інше місце роботи, а 17 вирішили повернутися до України. Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров особисто підтримує контакт із керівником групи, який і поінформував, що всі здорові, а їхні сім'ї в Україні поінформовані про ситуацію", – розповів Кирилич.

За словами представника консульської служби МЗС, наразі важко сказати, хто здійняв такий шум стосовно українців у Фінляндії.

"Для нас важливо, що всі здорові та всі на місці і небезпеки їхньому життю немає. А рішення їх, кому працювати за іншим місцем праці, а кому повертатися, це власне їхнє рішення", – додав Кирилич та зауважив, що посольство з'ясовує додаткові деталі ситуації.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що у Фінляндії зникли одразу 40 заробітчан – 37 українців та три естонця.

Попередній матеріал
Заступниця Супрун пішла у відставку
Наступний матеріал
Росія посилює контроль на кордоні з ОРЛО – Тимчук
Loading...

У МЗС прокоментували інформацію про зникнення 37 українців у Фінляндії

У Фінляндії зникли одразу 40 заробітчан: 37 українців та три естонця – ЗМІ

МЗС України наполегливо рекомендує українцям утриматися від відвідування Єгипту