5.ua

У МЗС прокоментували інформацію про зникнення 37 українців у Фінляндії

Консул перевіряє інформацію про невідоме місцеперебування групи українців

У МЗС прокоментували інформацію про зникнення 37 українців. Складність встановлення місця перебування у Фінляндії українців, яке нині на сезонних роботах, пояснюється відсутністю їх прізвищ та контактів. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України у Facebook.

"Консул України у Фінляндії перевіряє поширену інформацію про невідоме місце знаходження групи українців, які перебувають на сезонних роботах у цій країні. Складність встановлення місця знаходження українців зумовлена відсутністю базових даних – їхніх прізвищ та контактних телефонів", – йдеться в повідомленні.

У МЗС також зауважили, що кожного року на сезонні роботи до Фінляндії прибувають близько 10 тисяч українців, які працюють там легально за контрактами. "Випадки звернень громадян України до посольства – поодинокі, і вони стосуються питань оплати їхньої праці", – додали у відомстві.

Додамо, посол України в Фінляндії Андрій Олефіров припускаєж, що 37 українців у Фінляндії, яких привезли для збору ягід, а тепер вважають зниклими, могли знайти іншу роботу. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Не "зникли". З досвіду: знайшли іншу роботу. На контакті з поліцією", – написав він.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що у Фінляндії зникли одразу 40 заробітчан – 37 українців та три естонця.

Попередній матеріал
День жалоби у Кривому Розі: місто прощається із загиблим героєм АТО
Наступний матеріал
Неякісні харчі: у Міноборони повідомили про мільйонні штрафи
Loading...