hubs.ua

"Новоросія інфо" і "112 Україна" отримують однакові інструкції з Кремля – Луганський

Читайте по-русски
Одну й ту ж інформацію різні пропагандистські ЗМІ публікують хвилина в хвилину, каже блогер

Просування кремлівських меседжів є колаборацією інформаційного поля, переконаний блогер Андрій Луганський. Про це він сказав в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі". При цьому він зауважив, що окупаційні ЗМІ на Донбасі та один із каналів Медведчука працюють за однаковими російськими темниками, тобто спеціальними інструкціями, як саме необхідно висвітлювати ті чи інші події.

"Я підписаний у твіттері, у фейсбуці на дуже багато акаунтів типу "Новоросія Інфо", "ЛНР Новини", "Росія 24" – дуже багато тих ворожих. У них наративи – майже хвилина в хвилину все публікують. Не дуже важко зрозуміти, що вони отримали темники, мовляв, "сьогодні кажемо про те то і те". Стрічку відкриваєш – і прямо одразу – "Росія 24", "ЛНР" через дві хвилини, 30 секунд – і вийшло в "Новоросії Інфо". І тут "112" каже те ж саме! Одна тема! Вони всі отримали одну тему з Кремля – і вперед, кажуть, що "ВСУ обстріляли" там когось", – наголошує блогер.

Він додає: "А показати, що Моторола бере гранатомет підствольний з автоматом і каже: "Зараз ми їх тут розбудимо, бо тут у нас війна, а ніхто не хоче про це думати" – і стріляє в одну сторону і в іншу сторону. Це треба показувати. Але ні, це зась, не можна, бо Кремль за це а-та-та надає. Треба боротися з цим – щоб одразу боролися ми як глядачі і як користувачі інтернету, і щоб це робила влада".

Як повідомляв 5.ua, раніше воєнний експерт розповів про реальні наслідки ворожого інформаційного впливу.

Попередній матеріал
Погоджувальна рада депутатських фракцій Верховної Ради – відео
Наступний матеріал
Депресія, головний біль і панічні атаки: які наслідки залишає по собі COVID-19 і як із ними боротися
Loading...