Телеканали Медведчука
Телеканали Медведчука 5 канал / Час. Підсумки тижня

Якщо ви зараз продаєте країну, завтра російські "гради" можуть прилетіти до вас додому – Луганський журналістам Медведчука

Читайте по-русски
Блогер нагадав, що росіяни, які повірили в "распятого мальчіка", нині стріляють по українських воїнах на сході

Громадяни України, які працювали на каналах Медведчука, мають розуміти, що транслювання кремлівських меседжів не має нічого спільного зі свободою слова – таку думку в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" висловив блогер Андрій Луганський

"В нас іде війна – і це головний меседж, головна інформаційна тема дня, місяця, тижня, року… Свобода слова – це круто, це класно, але коли йде війна – пропаганда грає чи не найголовнішу роль. Коли ми сміялися з "распятого мальчіка", типу що за маячня, багато людей з Росії побачили і повірили, що треба брати автомати і йти "захищати". І вони зараз в окопах стріляють по наших солдатах", – каже він.

"Журналісти повинні розуміти, що якщо в Києві сьогодні нема війни і не стріляє артилерія, то це не означає, що так буде завжди. І якщо ви зараз продаєте країну, то ці "гради" завтра можуть прилетіти прямо до вас додому. Бо це війна. І коли тут, на вільній території, почнеться "ми за русскій мір", приїде якийсь "Моторола" з Ростова тут підтримувати "русскій мір" – і почнеться "русскій мір", як він є насправді в Луганську, Донецьку, Криму… Це не має жодного стосунку до свободи слова, це колаборація", – адресував він свої слова до тих, хто працював на телеканалах Медведчука.

Як повідомляв 5.ua, президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа "ОПЗЖ" Тараса Козака та телеканалів, що йому належать. Втім, їхнім реальним власником називають кума Путіна – Віктора Медведчука. 

Попередній матеріал
Полковника Міноборони судитимуть за отримання хабаря під час держзакупівлі
Наступний матеріал
Депутат Юрчишин подав заяву в Офіс Генпрокурора, що стосується роботи Татарова в ОП – включення
Loading...