http://ostarbeiter.vn.ua/

Немає аналогів: Укрпошта запустила сервіс переказу коштів з картки з доставкою готівки додому

  Максимальна сума одного переказу – 14 тис. 999 грн

  Укрпошта розробила нову послугу: відтепер можна переказувати кошти з банківської картки із доставкою готівки отримувачу. Про це повідомляє прес-служба поштового оператора. Як зазначається, аналогів такого переказу ще немає на українському ринку.

  "Переказати кошти можна, скориставшись адресним переказом (додому) або терміновим переказом (на автоматизоване відділення). Опція доставки додому доступна для будь-якого населеного пункту України. Терміни доставки: протягом двох робочих днів відділення зв'язку — для адресного переказу і 15 хвилин — для термінового (з отриманням коштів у відділенні)", – йдеться в повідомленні.

  Переказ коштів здійснюється з усіх платіжних карток Visa та MasterCard будь-яких банків України. Максимальна сума одного переказу становить 14 тис. 999 грн.

  "Це ще один сервіс для здійснення грошових переказів, який спрощує процес відправлення коштів. Для здійснення переказу "З картки додому" відправнику потрібен тільки доступ до мережі Інтернет, необхідності відвідувати відділення немає", – наголосили в Укрпошті.

  Відзначається, що запровадження такої послуги стало можливим завдяки партнерству Укрпошти з компанією portmone.com.

  "Наразі послуги банків доступні для 65% населення, проте мережа відділень банків присутня лише в 6% населених пунктів. Тобто Укрпошта сьогодні — це єдина можливість для 35% наших громадян, які не мають доступу до фінансових і банківських послуг, отримати перекази з картки від своїх близьких та рідних. З одного боку, ми вирішуємо проблеми з переказом коштів для тих українців, які мешкають в населених пунктах, де відсутні відділення банків. З іншого, створюємо унікальну можливість не тільки переказати кошти рідним, у яких відсутня банківська картка, а й бути впевненим, що листоноша доставить переказ за вказаною адресою і передасть кошти безпосередньо в руки", – прокоментував нововведення директор департаменту фінансового бізнесу ПАТ "Укрпошта" Артур Муравицький.

  Найближчим часом послуга також стане доступною на сайтах portmone.com та АТ "Райффайзен Банку Аваль", додали у прес-службі поштового оператора.

  Довідково: portmone.com – лідер українського ринку онлайн-платежів і переказів.

  Як повідомляв 5.UA, Укрпошта відновила оплату всіх комунальних послуг у Києві без комісії.

  Попередній матеріал
  Україна зможе експортувати в Китай заморожену яловичину
  Наступний матеріал
  Прикордонники не пропустили через адмінмежу із Кримом 13 іноземців
  Loading...

  В Умані люди із вадами слуху зможуть викликати швидку і рятувальників за допомогою СМС

  Укрпошта відновила оплату всіх комунальних послуг у Києві без комісії

  Листівка у будь-який куточок світу: до Євробачення у "Борисполі" з'явилась "Пошта Добра"

  Геращенко: Заборона російського інтернет-контенту – це тільки початок великої роботи

  Чорноморський дельфін і молюск: в Одесі презентували серію поштових марок України та Болгарії

  Чутки для досягнення власних PR-цілей: в оргкомітеті Євробачення прокоментували "виступ Lady Gaga"