Газета \"День\"

Україна зможе експортувати в Китай заморожену яловичину

  Україна і Китай погодили протокол ветеринарних вимог на експорт вітчизняної замороженої яловичини до КНР, унаслідок чого українські сільгоспвиробники одержали дозвіл на поставку цієї продукції на ринок Китаю

  Про це повідомляє Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

  "Доступ української яловичини на китайський ринок офіційно відкрито. Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів і Генеральна адміністрація з нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ) підписали Протокол інспекційних, карантинних і ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до КНР", – йдеться в повідомленні.

  За інформацією Держпродспоживслужби, на початку червня голова відомства Володимир Лапа здійснить робочий візит до КНР, під час якого планує продовжити діалог та обговорити питання, які цікавлять обидві сторони.

  "Ми перебуваємо в постійній комунікації та спільній роботі. І підписання протоколу – це результат кропіткої та напруженої роботи на усіх рівнях", – зауважив Володимир Лапа.

  Перший заступник міністра AQSIQ Мей Кебло у свою чергу відзначив, що Китай має великий відкритий ринок, який потребує високоякісних продовольчих товарів, у тому числі і з України.

  У повідомленні також зазначено, що наразі Держпродспоживслужба і представники AQSIQ займаються погодженням фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту низки української аграрної продукції на ринок Китаю. Зокрема йдеться про постачання соняшникового шроту, бурякового жому, молочних продуктів, м'яса птиці, яєць, меду та інших продуктів.

  Попередній матеріал
  Чутки для досягнення власних PR-цілей: в оргкомітеті Євробачення прокоментували "виступ Lady Gaga"
  Наступний матеріал
  Немає аналогів: Укрпошта запустила сервіс переказу коштів з картки з доставкою готівки додому
  Loading...

  Китайська корпорація займеться реконструкцією Шулявського шляхопроводу

  В Україні визначено область, яка стала лідером соціально-економічного розвитку

  Україна скасувала мито на імпорт посуду, кухонних виробів з порцеляни

  У МЗС уточнили, коли остаточно запрацює безвіз з країнами Шенгену