Сцена Євробачення
Сцена Євробачення 5 канал

Чутки для досягнення власних PR-цілей: в оргкомітеті Євробачення прокоментували "виступ Lady Gaga"

За словами виконавчого продюсера Євробачення-2017, якби переговори з американською артисткою велися, і вона підтвердила б свою участь у шоу, то про це було б відомо і в Україні, і в Європейській мовній спілці

У понеділок, 22 травня, у ЗМІ з'явилася інформація стосовно того, що хедлайнером пісенного конкурсу Євробачення-2017, замість української співачки Руслани, могла бути американська артистка Lady Gaga. Проте під час підготовки конкурсу про виступи іноземних артистів ніхто не говорив. Аби прояснити ситуацію, журналісти 5.UA звернулися за коментарем в оргкомітет Євробачення-2017.

Так, у коментарі для 5.UA виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак зазначив, що якби переговори щодо участі американської артистки велися, то про це знав би і він, і представники Європейської мовної спілки. 

Мені шкода, що деякі люди поширюють подібні чутки для досягнення власних PR-цілей, знецінюючи при цьому роботу значної частини команди пісенного конкурсу в Україні.

"Із подивом прочитав у інтерв'ю Ігоря Тарнопольського про переговори з менеджментом співачки Lady Gaga. Якщо б такі переговори велися, і вона підтвердила би свою участь у шоу, або ці переговори були б хоч на мінімально серйозному рівні, то про це знав би я і знали б у ЄМС (Європейська мова спілка)", – зазначив Павло Грицак та додав, що Євробачення є унікальною можливістю для України презентувати себе багатомільйонній аудиторії.

"Мені шкода, що деякі люди поширюють подібні чутки для досягнення власних PR-цілей, знецінюючи при цьому роботу значної частини команди пісенного конкурсу в Україні. Євробачення – це унікальна можливість для країни презентувати себе більш ніж двохсотмільйонній аудиторії пісенного конкурсу", – додав виконавчий продюсер Євробачення-2017.

Ми максимально презентували українську культуру, колорит та традиції.

Павло Грицак також зазначив, що в шоу організатори зробили акцент на кращих українських артистах, ведучих, дизайнерах та хореографах.

"У шоу ми зробили акцент на кращих українських артистах, ведучих, дизайнерах та хореографах. Ми максимально презентували українську культуру, колорит та традиції. І, наприклад, номер співачки ONUKA разом з НАОНІ у фіналі Євробачення 13 травня, який запропонувала заступник шоу-продюсера конкурсу Олена Агеєва, став одним із найяскравіших моментів шоу. Після цього виступу українська артистка зайняла перші позиції у чартах iTunes Великої Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії, Швеції, Бельгії, Франції та Швейцарії. І як результат європейці купують українську музику. 

Хочу додати щодо ведучих. В Україні є англомовні ведучі, які не поступаються рівнем професіоналізму світовим зіркам. І Олександр Скічко, і Володимир Остапчук, і Тімур Мірошниченко якнайкраще провели усі шоу пісенного конкурсу", – розповів Павло Грицак.

Руслана безперечно є сильною та самодостатньою артисткою, яку були раді бачити на сцені Євробачення знову як в Україні, так і далеко за її межами. Адже саме вона своїм виступом у 2004-му "заявила" Європі про те, що українська музика достойна уваги, і привезла ювілейне, 50-те Євробачення в Україну.

"А також додам і стосовно працівників UA:Перший, які зробили фантастичне шоу, яке побачило сотні мільйонів глядачів з усієї Європи та інших країн світу. Наші працівники самовіддано й успішно виконали свою роботу, внесли вагомий внесок в організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні на достойному європейському рівні. На мою думку, непрофесійно знецінювати роботу цих людей.

Хочу також сказати, що Руслана безперечно є сильною та самодостатньою артисткою, яку були раді бачити на сцені Євробачення знову як в Україні, так і далеко за її межами. Адже саме вона своїм виступом у 2004-му "заявила" Європі про те, що українська музика достойна уваги, і привезла ювілейне, 50-те Євробачення в Україну. Руслана дотепер є затребуваним експертом національних відборів в інших країнах. І саме вона була одним із тих членів журі національного відбору на Євробачення-2016, яка дуже активно підтримувала Джамалу як під час відбору, так і після нього", – підсумував виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Попередній матеріал
В Україні визначено область, яка стала лідером соціально-економічного розвитку
Наступний матеріал
Україна зможе експортувати в Китай заморожену яловичину
Loading...

ONUKA увірвалася в чарти Німеччини, Франції та Великої Британії

Гурт O.Torvald прокоментував свій виступ на Євробаченні-2017

Замість тисячі слів: конкурсну пісню гурту О.Torvald виконали міжнародною мовою жестів