O.Torvald на Євробаченні
O.Torvald на Євробаченні http://www.sabah.com.tr

Гурт O.Torvald прокоментував свій виступ на Євробаченні-2017

Музиканти вважають, що Євробачення в Україні стало "невеличким, але важливим стрибком вище своєї голови для кожного з нас: музикантів, постановників, організаторів, волонтерів"

Музиканти українського рок-гурту O.Torvald, що представляли Україну на співочому конкурсі Євробачення-2017, прокоментували свій виступ та подякували всім, хто долучився до організації цього шоу. Про це йдеться на сторінці гурту у Facebook.

"Хочемо подякувати всім, хто весь цей час підтримував нас! Хочемо подякувати нашій команді та всім хто допомагав. Ми горді за свою країну та людей, що нас оточують. Все, що ми бачили зсередини, то було невеличким, але важливим стрибком вище своєї голови для кожного з нас: музикантів, постановників, організаторів, волонтерів", – йдеться в повідомленні.

Музиканти переконані, що саме в Україні конкурс Євробачення остаточно змінив курс свого подальшого розвитку.

"Виявилось, що Celebrate Diversity, то не пусті слова. Другий рік поспіль перемогла талановита і щира пісня. Португалія, вітаємо! Вітаємо і тих, хто привніс до конкурсу щось нове: дівчину з Бельгії з крутою піснею рівня London Grammar, хлопців з Норвегії, що не побоялись показати цікаву актуальну електроніку; виконавця з Австрії та багатьох інших. Ми раді, що змогли стати частиною цієї нової історії конкурсу і запропонували аудиторії Євробачення щось нове, незвичне та дійсно сучасне", – йдеться в повідомленні музичної групи.  

Нагадаємо, переможцем Євробаченні-2017 стала Португалія – 27-річний Сальвадор Собрал. Друге місце у Болгарії, на третьому – Молдова. Україна, яку представляла група O.Torvald, посіла 24 місце.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чимало українських нардепів мають іноземні паспорти, зокрема російські – Іллєнко
Наступний матеріал
Львівська міськрада хоче, аби Кабмін оголосив територію міста "зоною надзвичайної екологічної ситуації"
Loading...