president.gov.ua

Порошенко про Євробачення-2017: Гордий тим, що ми зробили цю прекрасну подію

Президент відзначив, що Євробачення-2017 було організовано на дуже високому рівні

Президент України Петро Порошенко зустрівся з організаторами та ведучими Євробачення-2017 та привітав їх з успішним проведенням пісенного конкурсу. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Мої щирі поздоровлення вам усім. Євробачення-2017 було організовано на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команд", – сказав Порошенко.

president.gov.ua

Президент також відзначив величезну роботу з підготовки, організації та проведення пісенного конкурсу на належному рівні.

"Це не лише питання дизайну чи творчих рішень, а також питання забезпечення безпеки для учасників та гостей. Я дуже радий, що нам вдалося все організувати на високому рівні. І це дало можливість нашим гостям почувати себе комфортно. Тисячі людей працювали над тим, щоб створити позитивний імідж України. І мені видається, нам це вдалося зробити", – зазначив Президент.

president.gov.ua

Він також висловив сподівання, що тисячам іноземних гостей сподобалася як організація самого конкурсу, так і гостинність української столиці.

"Попри російську агресію та російську окупацію, українці та українська влада показали свою гостинність і зробили все від них залежне, щоб організувати по-справжньому прекрасну подію", – сказав глава держави.

Порошенко додав: "Попри побоювання скептиків щодо можливих загроз, я гордий тим, що ми зробили цю прекрасну подію. Ніхто не зміг зупинити нас".

Нагадаємо, за результатом глядацького голосування і журі переможцем Євробачення-2017 став представник з Португалії Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Dois". 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прес-конференція "Відзначення роковин депортації 1944 року – геноциду кримських татар" – трансляція завершена
Наступний матеріал
Євробачення в Києві пройшло бездоганно – керівник конкурсу
Loading...

Євробачення в Києві пройшло бездоганно – керівник конкурсу

Подружжя Порошенків буде дивитися фінал Євробачення разом із військовими

"Мало дав тоді по дурній голові" – Притула відреагував на вибрик пранкера, який оголився під час виступу Джамали

Віталій Кличко оцінив роботу волонтерів Євробачення-2017

"Фінішна пряма": Відомо дату голосування асоціації Україна–ЄС

Президент відповів на запитання "хто очолить НБУ після Гонтаревої"