Віталій Кличко Євробачення-2017
Віталій Кличко Євробачення-2017 фото unian.ua

Віталій Кличко оцінив роботу волонтерів Євробачення-2017

  Мер Києва Віталій Кличко привітав волонтерів пісенного конкурсу із вдалим проведенням Євробачення-2017 і подякував усім, хто працював під час проведення конкурсу у Києві й зібрався 14 травня відзначати завершення Євробачення у Київській фортеці

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Я вчора також був у МВЦ і бачив вашу роботу. І переконався, що ви впоралися на відмінно. Завдання було не простим, однак нам вдалося, об'єднавши зусилля, провести конкурс на найвищому рівні. Завдяки, зокрема, і вам шанувальники конкурсу змогли побачити справді європейський і гостинний Київ. Тому я вдячний кожному з вас за роботу, за ваш час та сили і бажаю вам успіхів! Продовжуйте і надалі бути такими ж активними, адже від вас багато в чому залежить успіх України", – звернувся Віталій Кличко до волонтерів Євробачення-2017.

  Мер столиці зазначив, що той настрій, який панував у Києві, ті емоції, які дарує музика, запам'ятаються надовго.

  "Я чув дуже гарні відгуки від гостей Євробачення, адже вони відчували, що про них турбуються. Як іноземці, так і шанувальники конкурсу з України відчували себе комфортно у Києві, і у них залишилися тільки позитивні емоції від нашого міста. І це означає, що нам вдалося провести один з найкращих конкурсів за всю історію Євробачення", – зазначив мер столиці.

  Нагадаємо, 5.UA писав, що співачка Джамала привітала цьогорічного переможця Євробачення і поділилася своїми враженнями щодо результатів пісенного конкурсу.

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів, що спільного між ним і президентом Франції
  Наступний матеріал
  У Сумах битами відлупцювали депутата
  Loading...

  Світлове шоу в Києві: реакція соцмереж – фото, відео

  Статистика від КМДА: скільки туристів приїхало на Євробачення-2017

  Євробачення-2017: Чим ведучі конкурсу здивували гостей на другому півфіналі

  Світлове шоу: в Києві Батьківщину-Мати "одягнули" в національне вбрання