Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

"Фінішна пряма": Відомо дату голосування асоціації Україна–ЄС

  Порошенко сказав, коли в Нідерландах відбудеться головування асоціації Ураїна–ЄС

  У Сенаті Нідерландів 30 травня відбудеться остаточне голосування щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це розповів Президент Петро Порошенко 14 травня під час великої прес-конференції у Києві, повідомляє "Укрінформ".

  "Зараз ми не лише на фінішу безвізу, а й в очікуванні завершення ратифікації Угоди про асоціацію... 23 травня сенат Нідерландів відкриває дебати, а 30 травня, ми тримаємо кулаки, відбудеться голосування. Дуже сподіваємося, що воно буде позитивним для України, для Нідерландів і для Європи", – зазначив Порошенко.

  Він також нагадав, що в Нідерландах була "складна дискусія" щодо ратифікації Угоди, проводили референдум, а скептики навіть пропонували погодитися на часткове застосування Угоди у вигляді поглиблення та всеохопної зони вільної торгівлі.

  "Я вдячний нашим партнерам, які знайшли можливість зробити все можливе, щоб Угода про асоціацію запрацювала в повному обсязі", – зауважив глава держави.

  Зауважимо, Нідерланди – єдина країна ЄС, яка не завершила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною. На референдумі 6 квітня 2016 року більшість учасників голосування висловилися проти Асоціації. Після цього влада країни та ЄС узгодили спеціальний додаток до Угоди, який розблокував ратифікацію.

  Попередній матеріал
  Помер один з керівників Норильського повстання Євген Грицяк
  Наступний матеріал
  Гройсман розповів, що спільного між ним і президентом Франції
  Loading...

  Президент відповів на запитання "хто очолить НБУ після Гонтаревої"

  США вже залучені до Нормандського формату – Порошенко

  Порошенко: Поки зарано говорити про склад потенційних кандидатів на пост Президента

  Порошенко про безвіз: тепер тільки божевільні можуть вважати Україну частиною "русского міра"

  Прес-конференція Президента України - відео

  5 канал - трансляція наживо