Х'юг Мінгареллі
Х'юг Мінгареллі фото Цензор.НЕТ

Мінгареллі: ЄС допомагатиме Україні політично й фінансово на шляху євроінтеграції

  Голова представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі заявив про допомогу ЄС країні на шляху євроінтеграції, і запевнив, що усе більше людей в країнах ЄС відкривають для себе Україну

  Про це він сказав під час відкриття Дня Європи на Софійській площі у Києві, повідомляє "Укрінформ".

  "Україна зробила вибір на користь європейської інтеграції. Хочу запевнити вас, що Україна не буде сама рухатися по цьому шляху. Ми будемо надавати допомогу Україні - політичну, фінансову, будемо давати поради, як впоратися з тими реформами, які необхідно провести всередині України", – сказав Х’юг Мінгареллі.

  Мінгареллі додав, що ЄС стоїть поруч з Україною тоді, коли перед нею стоять величезні виклики – у безпековій, соціальній та економічній сферах.

  "Ми захоплюємось і пишаємось українцями через їх рішучість будти сильнішими перед обличчям зовнішньої загрози, через рішучість взяти долю в свої руки і будувати кращу країну, краще майбутнє", – сказав голова представництва ЄС.

  За словами Х’юга Мінгареллі, усе більше людей в країнах Євросоюзу відкривають для себе Україну як країну "величезних можливостей щодо туризму, культурного обміну та проведення ділових контактів".

  Крім того, Мінгареллі зазначив, що обсяги торгівлі з моменту набуття чинності Угоди про асоціацію між ЄС і Україною зростають.

  "Усе більше українських компаній знаходять свої можливості на ринку країн ЄС, що означає зростання зайнятості для українців" – наголосив він.

  Попередній матеріал
  Дівчинка, яка стала сиротою внаслідок обстрілу Авдіївки, житиме в бабусі – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Вибори у Франції не змінять роботу Нормандського формату
  Loading...

  Україна пропонує ЄС новий формат асоціації

  Мінгареллі мовою Кобзаря привітав українців із відкритими кордонами – відео

  Дочекалися: 11 травня Рада ЄС затвердить безвіз для України

  Україні остаточно затвердять безвіз 17 травня