president.gov.ua

Вибори у Франції не змінять роботу Нормандського формату

  Віце-прем'єр з питань європейськой та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, заявила, що вибори президента у Франції не змінили особливостей проведення переговорів

  Таку думку висловила у коментарі журналістам віце-прем'єр з питань європейськой та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє "Укрінформ".

  "Я думаю, що нормандський формат має абсолютну можливість зараз працювати... Є обраний новий президент Франції, який якраз сьогодні вступає в свої повноцінні права. Тому я думаю, що вже з завтрашнього дня він може працювати... Насамперед, президент Франції несе відповідальність за міжнародну політику. Тому я думаю, що нічого не мало би стримувати роботу в цьому, і вона продовжується незалежно від виборів, вона продовжується на всіх рівнях весь час в нашому діалозі з нашими партнерами", – сказала вона.

  Зауважимо, Нормандський формат – тип зустрічей у чотиристоронньому форматі (Україна–Німеччина–Франція–Росія) щодо вирішення збройного конфлікту на сході України.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що сьогодні, 14 травня, Еммануель Макрон склав присягу й офіційно вступив на посаду президента Франції.

  Попередній матеріал
  Мінгареллі: ЄС допомагатиме Україні політично й фінансово на шляху євроінтеграції
  Наступний матеріал
  На Донбасі на міні підірвалася група російських військових – розвідка
  Loading...

  Уряд Франції оголосив про відставку – ЗМІ

  Конституційна рада Франції офіційно оголосила Макрона новообраним президентом

  Макрон набрав в Парижі 90% голосів