unian.ua

Безсмертний: США відносяться до Нормандського, як до вчорашнього формату

В ефірі "5 каналу" Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (2015-2016) Роман Безсмертний розповів, як можна змінити Нормандський формат

"Сполучені Штати відносяться до Нормандського формату, як до вчорашнього формату. Чому я називаю вчорашній формат, тому що на сьогоднішній день Нормандський формат не просто опікується Мінським процесом, він опікується проблемами, які на три роки застаріли. І очевидно, відповідь із боку американців говорить, що вони взяли паузу для того, щоб виробити свої підходи, бо фраза про те, щоб долучатися до відповідного тиску означає – ви будьте спокійні, ми будемо працювати із наступним канцлером Німеччини і вирішувати необхідні для вас питання вчорашнього дня у рамках Нормандського формату, але запропонуйте модель, при якій ми зможемо і особисто, і через формат впливати на Москву", - зазначив Безсмертний.

"Які тут можуть бути пропозиції? Очевидно, що на сьогоднішній день проситься конференція, яка б почала говорити про майбутнє регіону з точки зору завтрашнього дня. І вияснивши, що це буде завтра, запропонувати систему управління процесом цього завтра, фінансування цього процесу і інструмент, як то ОБСЄ чи ООН, а може якийсь інший формат", - додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Найбільший військовий корабель України "Гетьман Сагайдачний" відправили на ремонт
Наступний матеріал
Сазонов: Росія має два важелі тиску на Україну
Loading...

Розгляд Міжнародним судом ООН позову України проти РФ може змінити "Мінський формат" – Безсмертний

Пентагон заявив про провокацію російського літака біля Криму

Бернс: Російські сепаратистські сили більш ніж уп’ятеро частіше використовували заборонену зброю

Держдепартамент США ухвалив продаж зброї ОАЕ на $2 млрд

Конгресмени США керівництву СБУ: Наполягатимемо на збільшенні фінансової допомоги Україні

Американська еліта бажає налагодити відносини з Росією – Пономарьов