"Гетьман Сагайдачний" на ремонті
"Гетьман Сагайдачний" на ремонті 5 канал

Найбільший військовий корабель України "Гетьман Сагайдачний" відправили на ремонт

"Гетьман Сагайдачний" став частиною ВМС України у 1993 році - брав участь у численних антитерористичних й антипіратських операціях

Найбільший військовий корабель України "Гетьман Сагайдачний" - на плановому ремонті. Флагман відправили на техогляд у плавучий док Чорноморського судноремонтного заводу. Там йому почистять нижню частину, оглянуть конструкції і корабельне устаткування. На це з бюджету виділили 14,5 мільйонів гривень, передає "5 канал". 

У Чорноморську корабель ремонтують вперше. До роботи долучився й особовий склад фрегата. Разом з фахівцями заводу вони перевіряють технічний стан обладнання. 

"З основних робіт, які зараз проводяться, - заміна бортової арматури, здійснення чистки та фарбування корпусу корабля. Ремонтні роботи, які занесенні до ремонтної відомості корабля, виконуються безпосередньо представниками промисловості, без залучення особового складу корабля", - розповів старший помічник командира фрегата Олексій Корецький.

"Гетьман Сагайдачний" став частиною ВМС України у 1993 році. Брав участь у численних антитерористичних й антипіратських операціях. Коли почалася окупація Криму, фрегат допомагав військовим НАТО у боротьбі з піратами. Українці не зрадили присязі і замість Севастополя у березні 2014 року прибули до Одеси.

Саме на судноверфі Одеського морського порту корабель востаннє ремонтували. Задля підтримання боєздатності такі роботи потрібно проводити кожні два роки. Коли планується завершити ремонт і як швидко "Гетьман Сагайдачний" зможе повернутися до виконання бойових завдань – дивіться у сюжеті:

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Турецькі кораблі НАТО прибули до Одеси – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Овації та квіти: як Маріуполь зустрічав захисників, що рік боронили Авдіївську промку
Наступний матеріал
Безсмертний: США відносяться до Нормандського, як до вчорашнього формату
Loading...