Роман Безсмертний
Роман Безсмертний 5 канал

Розгляд Міжнародним судом ООН позову України проти РФ може змінити "Мінський формат" – Безсмертний

За словами Безсмертного, рішення Міжнародного суду ООН у справі "Україна проти РФ" – крок до подальшої консолідації Європи проти російської агресії

Унаслідок розгляду Міжнародним судом ООН справи щодо порушення конвенції про фінансування тероризму може бути змінений "Мінський формат". Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (2015-2016) Роман Безсмертний в ефірі "5 каналу".

Він також зауважив, що рішення Міжнародного суду ООН у справі "Україна проти РФ" – крок до подальшої консолідації Європи проти російської агресії.

"Очевидно, що НАТО після виборів зазнає певної конфігурації. Я дуже сподіваюся на те, що участь у цьому процесі формалізується з боку США. Я сподівався, що справа із Brexit буде розвиватися трохи по іншому сценарію. Я сподівався, що делегатом від всього світу буде Британія. Очевидно, що поєднати участь Великої Британії у цьому процесі неможливо. А от формалізація участі Трампа і США у цьому випадку дуже необхідна. З одного боку, для активізації США на європейському просторі, друге – для формалізації стосунку і діалогу між Вашингтоном і Москвою. І це не може не накласти свій відбиток на Мінський процес. Чому я так легко називаю Мінськ+, очевидно, що при таких змінах завдання, які будуть формуватися рамками нового Нормандського формату, дещо змінять підходи, які стосуються розв'язання ситуації, яка покладена на Тристоронню контактну групу", – сказав він.

Нагадаємо, у МЗС прокоментували рішення суду ООН у Гаазі за позовом України проти РФ. 

Як повідомляв 5.UA, 6-9 березня 2017 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії. Позов Україна подала 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН, аби притягнути Росію до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Попередній матеріал
Туска допитали щодо співпраці польської контррозвідки з ФСБ Росії
Наступний матеріал
У Мінсоцполітики розповіли, як будуть впроваджувати трирівневу модель пенсійної системи
Loading...

В адміністрації Трампа наразі немає бажання приєднуватись до Нормандського формату – експерт

Тіллерсон зірвав овації, розмірковуючи в НАТО про відносини з Росією

Переддень засідання Україна-НАТО: ключові тези Столтенберга

Сенат США відкрив Чорногорії дорогу до НАТО

"Дуже цікава ціна": Україна домовляється зі США про закупівлю вугілля – Насалик

Українська армія піднялася на 8-ме місце серед армій Європи – Порошенко