Львівське сміття http://portal.lviv.ua/

Львівська міськрада хоче, аби Кабмін оголосив територію міста "зоною надзвичайної екологічної ситуації"

  Ситуація із вивезенням сміття є критичною, наголошують у Львівській міськраді

  У Львові станом на сьогодні, 15 травня, залишається невивезеними 7580 тонн твердих побутових відходів, із них лежать на землі – 5440 тонн. У прес-службі Львівської міської ради заявили, що такі дані було оприлюднено сьогодні під час позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили критичну ситуацію з вивезенням та захороненням відходів, пише УНІАН.

  Комісія вирішила вжити низку невідкладних заходів, аби не допустити погіршення санітарного стану міста через неможливість вивезення сміття, зокрема: підготувати звернення до управління Держпродспоживслужби в м. Львові щодо надання висновку про загрозу виникнення надзвичайної ситуації епідемічного характеру у місті Львові та при отриманні відповіді від Держпродспоживслужби, у відповідності до ст. 50 Кодексу цивільного захисту України та ст. 5 Закону України "Про зону надзвичайної екологічної ситуації" підготувати звернення до Кабміну про оголошення території міста Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Також комісія вирішила рекомендувати Львівському очільнику Андрію Садовому звернутись до громади Львова, міжнародних організацій та дипломатичних представництв щодо наближення загрозливої ситуації епідемічного характеру на адміністративних територіях Львівської міської ради.

  Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Львівської міської ради Сергій Бабак під час засідання комісії наголосив: "Ситуація із вивезенням сміття є критичною. Станом на сьогодні перенакопиченими є 428 контейнерних майданчиків у Львові, це 35% від загальної кількості. Загальна кількість відходів в межах міста становить 7580 тонн, із них 5440 тонн лежать на землі. Ситуація на межі екологічної надзвичайної ситуації".

  Під час засідання комісії також говорили про те, що подальше невивезення сміття при збільшенні температури повітря загрожує виникненням спалахів кишкових та інших інфекцій.

  "Ситуація, яка склалася з невивезенням твердих побутових відходів і стабільним підняттям температури атмосферного повітря загрожує виникненням спалахів кишкових інфекцій. Ми наближаємося до ситуації, коли місто буде потребувати введення стану підвищеної готовності, а можливо, введення надзвичайного стану", – переконаний начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб.

  Нагадаємо, 21 квітня у Львові заявили про знайдення рішення "сміттєвої проблеми". Зокрема, було підписано меморандум, що передбачав вивезення львівського сміття на полігони у 20 містах області. Як планувалося, щодня з обласного центру вивозитимуть понад 500 тонн сміття. 

  Як повідомляв 5.UA, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства "Збиранка". Нагадаємо, 20 червня 2016 року у Львівській області загорілось ще два сміттєзвалища

  Попередній матеріал
  Гурт O.Torvald прокоментував свій виступ на Євробаченні-2017
  Наступний матеріал
  У ВР внесли законопроект про позбавлення скандального радикала Артеменка мандату
  Loading...

  Перетворити непотріб на енергію: На Івано-Франківському полігоні сміття запустили інноваційну біогазову установку

  Медики б'ють на сполох: чим загрожує Львову сміттєвий колапс – сюжет

  "Критична ситуація" у Львові: "7 тисяч тонн відходів лежать на землі, вивозити нема куди" – Садовий

  Кабмін продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії

  Уряд присудив чотири премії за розробку і впровадження інноваційних технологій

  Гройсман про "тітушню" у Дніпрі: Бройлери, які там бігали, мають сидіти за ґратами