Сміття у Пулині
Сміття у Пулині 5 канал

Квест "Не дай підкинути собі львівське сміття" перемістився до Житомирщини: селяни погрожують самосудом

Львівські чеки, конверти та документи з печатками – усе це мешканці Пулин знайшли у кучугурі сміття, яке скинули невідомі посеред лісової дороги

Квест "Не дай підкинути львівське сміття собі під будинок" триває нині по всій Україні. І тільки-но житомиряни прибрали на толоках увесь непотріб у регіоні, як знаходять вже третє стихійне звалище в області – загалом 200 тонн мотлоху зі Львова. Обурені селяни подвоїли пильність і заблокували 20-тонний сміттєвоз, водій якого запевняв, що достеменно не знає, куди саме везе відходи. Мовляв, кінцеву точку йому мали б сказати телефоном – а так він хоч на Хрещатик готовий вивалити те сміття.

Львівські чеки, конверти та документи з печатками – усе це мешканці Пулин знайшли у кучугурі сміття, яке скинули невідомі посеред лісової дороги. "Ви бачите, мінімум 4 фури лежить, стояти біля нього неможливо… Буквально за 300 метрів населений пункт починається і вже цей сморід там чути", – показує на купу непотребу голова Пулинської райдержадміністрації Віктор Байда.

Люди обурені, кажуть: на початку тижня прибрали стихійні звалища під час толоки. І це вже третій випадок за тиждень, коли в сусідніх селах скидають львівський непотріб. Ще повний сміттєвоз місцеві заблокували неподалік села. Водій запевняв: прямував у Київ. А де саме розвантажуватись, йому мали повідомити телефоном.

"Ну я не знаю, куди саме в Київ. Може на Хрещатик скаже викинути. Я звідки можу знати?... Зі Львова вночі виїхав, став там під знаком поспати годинку… Я до того сміття, що викинули, не маю ніякого відношення", – розповідає Віктор Войтович.

На виклик прибули поліцейські. Тепер розслідуватимуть кримінальне провадження за статтею "забруднення земель". Пулинці сподіваються, що цього разу винних притягнуть до відповідальності. Якщо ні – тим, хто вирішить скинути сміття у їхньому районі, погрожують самосудом.

Оксана Трокоз, Ігор Косташ, Житомирська область, "5 канал"

Попередній матеріал
У Віри Савченко більші політичні амбіції, ніж у Надії – Чорновіл
Наступний матеріал
Лутковська розповіла, про які питання їй вдалося домовитися під час переговорів у Мінську
Loading...

"Нехай вірно служать Вітчизні": у Житомирському військовому інституті відзначили 137-й випуск

Поблизу Миколаєва горить сміттєзвалище

Гройсман відвідає Житомирщину

У Львові на одному з найбільших ринків міста "Шувар" сталася масштабна пожежа – загорілося сміття

"За життя – на смерть": розвідники нагородили відзнакою працівників Житомирського бронетанкового заводу

Екс-чиновника Львівської міськради, якого звинувачують у недбалості, судили таємно