informator.news

У Віри Савченко більші політичні амбіції, ніж у Надії – Чорновіл

Як зазначив політичний критик Тарас Чорновіл, Надію Савченко остаточно взяла під контроль її сестра Віра, яка вирішує, що Надія має говорити, як вона має поводитися

В ефірі "5 каналу" політичний аналітик Тарас Чорновіл прокоментував інформацію про створення народним депутатом Надією Савченко партії "Наступ".

"Щодо "Наступу" – це наступ на граблі, не більше. Нічого серйозного за цим не стоїть. Ще питання, чи це партія саме Надії Савченко, я б поставив тут велике питання. Вона не є достатньо інтелектуальною людино, вона не є вмілою людиною і не має того чуття. Вона говорить дурниці, робить дурниці. Певний період я відслідковував її сторінку у Facebook і мав чим потішити своїх читачів, але в якийсь момент я відкриваю її сторінку і все "підлизано", все підчищено… Починаю розбиратися і кажуть, що Надію Савченко остаточно взяла під контроль її сестра Віра, яка вирішує, що Надія має говорити, як вона має поводитися. І мені здається, що в даній парі основні політичні амбіції має якраз не Надія, а Віра Савченко", – зазначив Чорновіл.

Повну версію розмови дивіться у відео: 

Попередній матеріал
БТР, гранатомети АГС та СПГ, снайпери: на Луганщині триває пасхальне "перемир'я"
Наступний матеріал
Квест "Не дай підкинути собі львівське сміття" перемістився до Житомирщини: селяни погрожують самосудом
Loading...

В Україні вперше відкликали депутата міськради

НАЗК знайшла порушення у фінансуванні двох політичних партій

Нардеп: Причини відставки Гонтаревої – політичні

Відставка голови НБУ Гонтаревої: як реагували депутати на новину дня

Нардеп Голуб пішов з БПП

Депутати в Раді: І на роботу сходив, і манікюр зробив – фото