Новозванівка
Новозванівка 5 канал

БТР, гранатомети АГС та СПГ, снайпери: на Луганщині триває пасхальне "перемир'я"

Українські армійці від початку чергового "перемир'я" не стріляють навіть у відповідь, однак бойовики трактують "режим тиші" інакше

Від початку чергового так званого "перемир'я" захисники Луганщині вогонь по ворогу не відкривають навіть у відповідь. Натомість російсько-окупаційні війська не гребують бити з БТРів чи АГСів, і особливо дошкуляють українським армійцям ворожі снайпери. Репортаж "5 каналу" з найближчого до окупантів опорного пункту ЗСУ.

Останні 200 метрів до передових позицій захисників Новозванівки знімальна група долає бігом. Армійці попереджають, що лісосмуга прострілюється снайперами. Ця позиція найближча до бойовиків на Луганщині. Від захисників Новозванівки до опорного пункту найманців менше ніж півкілометра.

Українські армійці від початку чергового так званого "перемир'я" не стріляють навіть у відповідь. Однак бойовики трактують "режим тиші" інакше. "Працював БТР, працювали СПГ з АГСом. Це стандарт. Але це все буває переривками. Тобто сьогодні, вчора було тихо, а днів пару назад працювало це все саме у парі", – розповідає боєць Олексій.

Потужні глухі вибухи чутно поблизу позицій навіть удень. На них армійці не зважають. Кажуть, так ворог окопується. "Може взривають сєпарі. Вони ж як копають. Вони не копають лопатами. Вони взривають, а потім копають", – каже військовослужбовець "Шаман".

У бінокль чітко видно, як бойовики укріплюються на відкритій місцевості. Зі свого боку українські вояки теж не втрачають часу. Від початку квітня вже збудували окопне сполучення між бліндажами.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Попередній матеріал
Перший рік прем'єрства Гройсмана: Чи варто голові уряду остерігатись відставки після травневих свят
Наступний матеріал
У Віри Савченко більші політичні амбіції, ніж у Надії – Чорновіл
Loading...

Ховають артилерію в житлових кварталах – що викриває кадровиків РФ у Новозванівці

Обстріли з великого калібру та "прогулянки" ворожих ДРГ – репортаж з передової

Гупання гранат і тріскотіння кулеметів: як захисники Авдіївки атаки відбивають і побут облаштовують

В оточенні вирв та уламків: яка ситуація на позиціях захисників Авдіївки

Снаряди з уповільнювачем дії та запалювальні суміші: знімальна група "5 каналу" зафіксувала обстріли Водяного

По Троїцькому гатять з гармат "МСТА-Б" мінами нового зразка: репортаж з передової