Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) НАЗК / Facebook

НАЗК знайшла порушення у фінансуванні двох політичних партій

  Йдеться про "Батьківщину" та "Самопоміч"

  НАЗК за результатами перевірки звітів партій за IV квартал 2016 року знайшло порушення у документації партій "Самопомочі" та ВО "Батьківщина". Про це повідомляє прес-служба Агентства.

  Як стало відомо, у IV кварталі торік державне фінансування своєї статутної діяльності отримали партії "Народний фронт", "Самопоміч", Радикальна партія Ляшка, Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Батьківщина".

  "Під час останніх засідань Національного агентства з питань запобігання корупції були затверджені висновки відповідно до проведеного аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за четвертий квартал 2016 року… Національне агентство виявило порушення щодо фінансування партії (здійснення внесків) фізичними особами у звітах партії "Самопоміч" та партії ВО "Батьківщина", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомляється, висновки, підготовлені Департаментом з питань запобігання політичній корупції, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті НАЗК протягом п'яти днів з дня прийняття рішення.

  Нагадаємо, 31 березня цьогоріч стало відомо, що НАЗК проводить позапланову перевірку партії "Батьківщина". Тоді ж повідомлялося, що Агентство вперше конфіскує кошти у політичної партії. Зокрема, відомство планує забрати майже півмільйона гривень в "Українського об'єднання патріотів" ("УКРОП").

  Попередній матеріал
  Україна та Польща створять "дорожню карту" для примирення народів – АПУ
  Наступний матеріал
  Білоус розповів, що гальмує процес приватизації
  Loading...

  Голова ВР анонсував законопроект щодо НАЗК

  НАЗК "в ручному режимі" та "бойових умовах" перевіряє 83 е-декларації топ-посадовців

  НАЗК конфіскує в однієї з партій півмільйона та екстрено перевіряє "Батьківщину"