Олег Ляшко
Олег Ляшко 5 канал

Відставка голови НБУ Гонтаревої: як реагували депутати на новину дня

На Погоджувальній раді парламенту тільки й обговорень – про відставку чинної голови Нацбанку

Відставка чільниці Національного банку Валерії Гонтаревої стала головною темою для обговорень на Погоджувальній раді парламенту, передає "5 канал".

Частина голів фракцій підтримали роботу чільниці регулятора. Зокрема, у "Блоці Петра Порошенка" переконують, – саме завдяки Гонтаревій удалося стабілізувати економіку країни. Водночас, народні депутати з "Батьківщини" закликають створити слідчу групу, яка має розібратися у роботі голови НБУ. У фракції звинувачують Гонтареву в тому, що саме вона розвалила банківську систему країни. Підтримують колег і депутати від Радикальної партії.

"Я переконана, що Порошенко, який по конституції має право вносити наступну кандидатуру на посаду голови НБУ, внесе лише ту людину, яка, по-перше, покриє всі злочини попередні і Гонтаревої, і всіх, хто був до неї. А по-друге, продовжить політику нищення країни", – заявила голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Це як Благовіщення – блага звістка українців. Але Гонтарева має відповідати за свою діяльність. Гонтарева хоче злінять за кордон. "Бабок" у неї вистачає. Ми з вами за все життя стільки не заробимо", – виступив голова фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко.

"Завдяки Національному банку сьогодні ми маємо дуже багато речей, які також допомагають стабілізувати економіку. І транш того ж Міжнародного валютного фонду, про який я сказав раніше, – це є ще одним доказом того, наскільки злагоджено працюють всі гілки влади в Україні і в тому числі Нацбанк", – зазначив голова фракції БПП Артур Герасимов.

"Є різні думки, в депутатів нашої фракції також. Але впевнений, що робота по очищенню фінансової системи була зроблена колосальна. Можливо були помилки, сьогодні на фракції будемо обговорювати", – розповів глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Нагадаємо, сьогодні Валерія Гонтарева оголосила, що йде у добровільну відставку.

Попередній матеріал
У річницю визволення Одеси від німецьких загарбників у місті сталися сутички – включення з місця подій
Наступний матеріал
У Полтаві активісти понад 7 годин блокують будівлю міської ради
Loading...

У НБУ прояснили ситуацію з відставкою Гонтаревої

Гонтарева написала заяву про відставку – Ірина Луценко

Гонтарева каже, що не планувала працювати в НБУ все життя

"Довго чекати не доведеться": Гонтарева розповіла, коли подасть у відставку

Нацбанк визнав неплатоспроможним ще один банк

Нардеп Голуб пішов з БПП