Полтава заблокували міськраду
Полтава заблокували міськраду 5 канал

У Полтаві активісти понад 7 годин блокують будівлю міської ради

Люди вимагають від міського голови Олександра Мамая скликати позачергову сесію міськради

У Полтаві активісти заблокували будівлю міської ради. Про це повідомляє "5 канал". 

Як зазначається, 10 квітня з 8:00 вони перекрили вхід до адмінспоруди та не пускають усередину її працівників. Люди вимагають, щоб міський голова Олександр Мамай скликав позачергову сесію міської ради.

Поблизу будівлі також чергують бійці батальйону спецпризначення МВС "Полтава".

Як заявив заступник полтавського міського голови Віталій Нікіпелов, "цей крок з боку протестувальників помилковий. І йде навіть врозріз з тією метою, яку вони заявили. Тобто, за справедливість, за Полтаву, можливо помилкові рішення якісь скасували. Перешкоджання роботи органу призведе до незручності для полтавців, для самих працівників міськвиконкому і взагалі ні до чого позитивного не призведе".

А от депутат міськради Олександр Шамота каже: "(Варто) за 15 хвилин сесії прийняти, проголосувати і заспокоїти усе місто. Натомість міський голова, перший заступник їздять по місту. Ховаються на конспіративних квартирах, ховаються від громади. Роблять все, щоб ситуацію накалювати ще далі".

Як інформував 5.UA, у середу, 5 квітня, у центрі Полтави сталася масова бійка через незаконну забудову арки та ігнорування мораторію на встановлення МАФів. У результаті четверо людей потрапили до лікарні з ножовими пораненнями та забиттями і ще понад десяток постраждали. 

Попередній матеріал
Відставка голови НБУ Гонтаревої: як реагували депутати на новину дня
Наступний матеріал
"Відставка Гонтаревої – це політичний розмін": екс-заступник голови НБУ прокоментував подію дня
Loading...