Шулявський міст
Шулявський міст 5.ua

Китайська корпорація займеться реконструкцією Шулявського шляхопроводу

  Китайська корпорація доріг і мостів (China Road and Bridge Corporation) візьме участь також у будівництві мосту біля Кременчука

  Про це розповів перший віце-прем‘єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час саміту "Один пояс, один шлях" у Пекіні, повідомляє "Урядовий портал".

  Представники корпорації розповіли про власний досвід вдало завершених проектів на загальну суму у $2 млрд. Серед них є будівництво мосту у сербському Белграді та дороги Гродно-Гомель у Білорусі.

  Степан Кубів відзначив гідну підготовку проектних пропозицій будівництва мостового переходу біля Кременчука та проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві на загальну суму у $400 млн.

  "Пропоную вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією. Наразі буде створена робоча група для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну та "Укравтодору", – зазначив Кубів.

  Заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань вважає ці проекти надзвичайно важливими для обох держав.

  "Ці два проекти неодмінно стануть історіями успіху у китайсько-українських взаєминах. Крім того, що мости і дороги є важливими інфраструктурними об'єктами, це також основа для подальшої успішної інвестиційної співпраці з Україною. А ще – це важливий сигнал для усіх інвесторів про те, що сьогодні Україна є вигідним майданчиком та надійним партнером для інвестицій", – зауважив Довгань.

  Степан Кубів також наголосив на важливості розбудови логістичних можливостей України, адже, на його думку, країна має вдале розташування та привабливі інвестиційні умови.

  "З метою покращення умов, збільшення пропускної спроможності та швидкості руху, підвищення конкурентоспроможності мультимодальних контейнерних перевезень сполученням Китай–Західна Європа–Китай та транзит територією України, ми готові докласти зусиль до розвитку і модернізації транспортної інфраструктури України на основі проектів публічно-приватного партнерства та інших сучасних форм співпраці", – зазначив міністр.

  Відомо, що в рамках реалізації деяких україно-китайських логістичних проектів в країні збудують портові термінали, елеватори, рухомі склади для транспортування аграрної продукції та сховища холодного зберігання.

  Попередній матеріал
  У Канаді вчені показали добре збережену "мумію" динозавра
  Наступний матеріал
  Помер один з керівників Норильського повстання Євген Грицяк

  В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

  "Єдині правила по всій країні": Як українці проїждатимуть кругові перехрестя

  З України видворили чоловіка, який переправляв нелегалів