Веломарафон на Закарпатті
Веломарафон на Закарпатті 5.ua

70 км, три замки і 150 учасників: На Закарпатті відбувається перший веломарафон карпатськими дорогами

Учасники приїхали з України, Угорщини та Сербії

70 км гірських доріг, три старовинні замки, 150 учасників з України, Угорщини та Сербії. На Закарпатті відбувається перший  міжнародний веломарафон гірськими карпатськими дорогами. На учасників чекала несподіванка вже на старті – у Карпатах знову засніжило.  Чи завадила погода спортсменам дізнавалася журналіст "5 каналу" Світлана Максимова.

7-річна Ганнуся – переможниця дитячої велогонки – першого заходу в рамках міжнародних змагань з веломаунтбайку. Дівчинка прийшла підтримати усіх учасників і побажати успіху її татові.

Уже на старті нетипова для квітня погода випробовує учасників марафону. Сонце змінює дощ із потужним вітром, а на гірські переваоли вкриває сніг. Попри це, марафонці не здаються.

Одноденний веломарафон складається з двох маршрутів. 50 км для початківців та 70 км для професіоналів. Останній пролягає через 13 населених пунктів Мукачівського району із суттєвими перепадами висот. Є категорія любителі і професіонали.

Організатор вело-марафону розповідає, що коли розробляв обидва маршрути, основні піт-стопи навмисне розташував в трьох унікальних закарпатських замках: Мукачівському Паланку, Шенборні та Сент-Міклоші.

"Радує те, що в такому регіоні, як Закарпаття починає прокидатися велоспорт, людям це цікаво, я вважаю, що це хороший старт цього руху, до цього тут не було таких заходів", – організатор МТБ-марафону Артем Топчанюк. 

Цього року активісти велоруху планують освоїти нові стежки і прокласти  веломаршрути ще й лісовими дорогами Закарпаття.

Світлана Максимова, Микола Томаш, Закарпаття, "5 канал"

Попередній матеріал
У Києві на біговелах та велосипедах змагалися наймолодші "котигорошки"
Наступний матеріал
ОБСЄ почала розслідування підриву автомобіля СММ на Донбасі
Loading...

Українське місто сакур отримало "живий подарунок" від Японії

Італієць обладнав ровер сонячною батареєю – відео

"Нас покинув великий чемпіон": під час тренування загинув визначний італійський велогонщик