"прозорі офіси"
"прозорі офіси" 5.ua

"Пенсія, пільга, субсидія – за 15 хвилин": у Харкові відкрили одразу два "прозорі офіси"

Харків – одне з п'яти міст України, де запрацювали такі "швидкі" офіси для оформлення документів

У Харкові відкрили два "прозорі офіси". Відтепер отримати паспорт – ID картку, оформити пенсію, компенсацію, пільгу або субсидію можна під одним дахом, передає кореспондент "5 каналу".

Загалом в офісах надаватимуть більше 200 послуг. Документи приймають протягом 15 хвилин, також можна записатися на прийом у режимі онлайн.

"Отримання різних пільг, компенсацій, надання субсидій – можна сказати, що ця система пришвидшилась. Людина може отримати в одному місці абсолютно різні послуги, і їй непотрібно буде ходити по кабінетах, чекати, вона одразу зможе прийти до столу та бути перенаправлена до спеціаліста", – пояснює працівниця такого офісу Кристина Тюпа.

Харків – одне з п'яти міст України, де запрацювали такі прозорі офіси. Нині ці установи відкриті у містах-мільйонниках: Києві, Дніпрі, Львові і Одесі. На їх створення з бюджету витратили 21 мільйон гривень.

"Я категорично не сприймаю, коли українці сидять у чергах під кабінетами чиновників і не можуть отримати елементарних послуг, довідок. Тепер дуже важливо, щоб ті люди, які там працюють, ввічливо, з душею , відкрито надавали послуги тим, хто їх потребує, і таким чином ми змінимо стандарти роботи чиновників набурдючених, вибачте на слові, до абсолютно привітних людей", – переконаний прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Як повідомлялося, у жовтні торік у Вінниці відкрили "прозорий офіс" для автолюбителів.  

Попередній матеріал
Як Україні вилізти із "вугільної ями" – "Час. Підсумки тижня"
Наступний матеріал
"Перемога ретроградів": Куди повертає Туреччину референдум
Loading...

Кабмін відкриє "прозорі офіси" в п'яти областях

Офіс упровадження реформ розпочне роботу вже завтра – Шимків

В Україні наступного тижня запрацює офіс супроводу інвестицій